Kemik gelişimi.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Nbia tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Nbia

Nbia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 16 yaşıma girmeme 2 ay var.174 boyum var.Kemiklerim ince görünüyor.Geniş olması için ne yapabilirim.Süt içersem vs.

bir çok araştırma yaptım biliyorum genetik ile ilgili birşey ama beslenmenin daha büyük bir rol oldugunu düşünüyorum.

Yardım ederseniz çok teşekkürler.
    Yüzecek imkanım yok bunu şimdiden belirtiyim .

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kemiklerin ince görünüyor ? Taktığınız şeylere bakarmısınız, kemiklerini röntgen ile görüyorsan doktorun gerekeni yapacaktır ama eğer gözünle görüyorsan çok zayıfsın kemiklerinle uğraşacağına azıcık kilo al forumu oku...

İyi çalışmalar.

Nbia bunu beğendi.
  3. Nbia

Nbia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim ince görünüyordan kastım yani ince bir kemiğim var bilek kısmı özellikle.

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım benimde bileğim ince ancak çalışarak onları daha kalın gösterebiliyorsun. Şuan benim önkol kaslarım bicepsin sıkılmamış haliyle eşit ilk başlardakine oranla baya bir hacimlendirdim :) Saolsun güreşçi bir arkadaşım var okulda 2 güne bir bilek güreşi tutardık :) ve evde de dumbell fln çalıştım tabi. Kemiklerinin ince görünüp çelimsiz durmaktan fln rahatsızsan yemek yemede kendini göstermen lazım ilk önce ve kalorisi proteini çok olan şeyleri yemelisin ve akşamları kesinlikle yoğurt yada süt içmelisin ancak bunu yatmadan önce yapma ve çalışmanıda öğlen civarı yapmalısın. Verilebilecek en genel bilgiler bunlar diye düşünüyorum eğer daha ayrıntılı bir sorun fln varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Annen evde önüne ne koyarsa ye ;) Günlük düzenli süt tüket..

Sayfayı Paylaş