keşke yiyip yiyip kilo almasam

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve zeyneq tarafından 25 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zeyneq

zeyneq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yiyip yiyip kilo almamak bence mükemmel bişey keşke bende öyle olsam. canın mı sıkıldı git markete aaa yeni birşey gelmiş hemen alıp yiyim. ben kalorisi fazla diye çikolata yiyemiyorum ya sinirlerim bozuldu böyle hayat sürmez her ne yersem yiyim kafama takılıyo birde nasıl bünyem varsa hemen anında göbeğim şişiyo anında. zaten bi şanssız benim.

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Güzel vücuda sahip olmaktan anladığınız sıska olmaksa, evet dediğiniz şekilde bir hayat sürmeniz gerekiyor, sürekli aç kalmanız gerekiyor, ama bilinçli bir sporcu olarak kas kütlesi inşa edip, Crossfit, Powerlifting tarzı sporlarla uğraşırsanız, hiç de aç kalmanıza gerek kalmaz, aksine baya fazla yemek yemeniz gerekiyor, üstelik düşük yağ oranınızı koruyarak.

Örneğin ben şu an kilo verme dönemindeyim hala, yağ oranım %15 oldu, karın kaslarım ortaya çıkmak üzere, fakat her öğünde yediğim yemeğin miktarını görseniz şaşırırsınız, baya doyana kadar yemek yiyorum.

Sayfayı Paylaş