Kaza Yaşamam Spor Yapmamı Ne Derecede Etkiler?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cihanozen tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cihanozen

cihanozen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 2014 yılında bir trafik kazası geçirdim. Beyin kanaması ameliyatı sağ bacak diz altı kemiğinde parçalı kırık ameliyatı platin takıldı (2015 de ameliyatla alındı tekrar platin) sağ kol bileğin olduğu yerde halen olan bir platin ve leğen kemiğinin tam ortasından bir ayrılma oraya da platin takıldı.

Ben hiç dikkat etmeden yemek yiyorum beslenmeye önem göstermiyorum abur cubur şeyler yemeyi seviyorum pizza hamburger gibi şeyleri. O yüzden göbeğim bir nebze şişik duruyor. Ayakkabılarımı bağlamak için eğildiğim zaman ya da oturduğum zaman bir yere direkt ortaya çıkıyor. Ve bu beni rahatsız ediyor. Bende spora başlamak istiyorum nasıl başyacağımı nereden başlayacağımı bilemiyorum. Başlarsam bir problem çıkarır mı platinler için onuda bilmiyorum.

Bu sıkıntım hakkında bana önerisi olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum, önerilerini duymayı gerçekten çok istiyorum.
    Herkese iyi sporlar.

2. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Benim boyunda 6 platin var hiç bir şeye engel değil kardeşim devam devam sabır azim

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. npngdgu

npngdgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    abi ben sporda tecrübeli birisi değilim ama bir hedefin varsa hiç birşey buna engel değildir hedefin varsa gerçekleştirmeye bak benimde sol kolum kırıldı yalan yok sol kolumla dambıl çalışırken zorlanıyorum ama acı olmadan kazanç olmaz

Sayfayı Paylaş