Kavga Durumundaki Adrenalin

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bb78 tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden

Yok Kardeşim sana bu mesajından kimsenin tepki vericeğini sanmam. dediğin gibi toplumda durduk yere sakin duran birine karışan bi tarafının yemediğine karışamıyan hayvan çok bunları dayakdan başka bişey adam etmez. Mesela bana sınıfta sakin duruyorum diye herkez kıllık yapardı tuttum bi tanesini gerçekden çok fena dövdüm artık kimse bişey diyemiyo

baskan31 bunu beğendi.
  2. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Peki beyler kavgada Redbull, Burn gibi enerji içeceklerinin yararı olur mu ?

baskan31 bunu beğendi.
  3. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    kavgadan önce animal pump alıyorum ben. iyi enerji veriyo. kavga sonrası yorgunluk içinse bol suyla animal pak alın derim. yaş ortalaması kaç :)

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Konu yakın zamanda kitlenicektir muhtemelen, böyle sportmenlik ruhunun üst seviyede olduğu bir forumda bu kadar gereksiz ve faydasız bir konun yeni başlayanlar bölümüne açılması gerçekten anlamsız burası spor platformu, nasıl iyi kavga ederim nasıl kafa kırarımı tartışmanın yeri değil.Yurdum insanları vakitlerini apaçilik , kavga dövüş , kabadayılık gibi işlerden ziyade sportmenlik ruhunu memleketi kalkındırmaya yorsa herşey ne kadar güzel olurdu.

5. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    gameover animal pump nerde satılır ve yaş 16

6. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    benim oturduğum yerde migros var ordan alıyorum ben. yarım kilo alsan yaklaşık bi 100 kavga çıkartırsın. açık olarak satılanı da var. hem o daha ucuz. tansaştan alan arkadaşlarım da var.

Bluediver bunu beğendi.
  7. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tamam peki ben yarın teke tek maçım varda :D ne kadarlık alayım ? ve parası nedir ?

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben kavga edince hani etme durumuna gelınce ve kavga olucagını bıldıgım ıcın o aşamada o kadar heycan oluyorki titreme oluyor bende bir heycan bir kalp atışıki sormayın bende bunu yenmek ıcın aynı benım boyda benım kılomda okulda arkadas var sabah erken geldıgımız ıcın wc ye cıkıp 1 0dk box maçı yapıyoruz kendımıze sert vuruyoruz var gucumuzle kafa harıc tabı heryerım mosmor ama tecrube oluyor banada dıye dusunuyorum cunku az kavga eden bırıyım hatta hıc etmem belkı yılda 1 kere oda sureklı satasan olursa sınıfda kurutlmak ıcın ederım ondan tecrubem az dıye kalıbıma guvenıyorum

Ama wc de arkadaşımla box yaparken ve ınanın tum gucumuzle box yapıyoruz yumrukla eldıvensız sert şekılde kafa harıc govdeye sadece dusunun heryanım mor ama hıc tıtreme korku yok gayet rahat ama kavgada nedendır bılmem 1 yumruk bıle atmadan heycan tıtreme baslıyor kalbım cıkıcak gıbı atıyor korku dur belkı ama kavga ederken ben adamın kafasına burnuna gozune vurmakdan korkarım ya sakatlanırsa basıma bela almak ıstemedıgımden kavga hıc etmem ama yılda belkı 1 kere oda 5 dk yı gecmeyen kavga ederım genede kafaya vurmam dırek bogazından tutar yere yatırır rezıl edıyorum oyle bıtıyor bugune akdar hıc bırının suratına yumruk atamadım :)

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  9. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga durumundaki adrenalini bu kadar çabuk yenebileceğini mi sanıyorsun?Işık görünce göz bebeklerinin reaksiyon vermesi gibi bir durum adrenalin,vücut tehlikeyi hissedince kendini korumaya alıyor,arkadaşınla yaptığın göstermelik kavgayı boşuna yapıyorsun çünkü beyin senin o anda ciddi bir dayak yeme potansiyelinin olmadığını,rezil olma ihtimalinin olmadığını msj olarak iletiyor ve heyecanlanmıyorsun bu kadar basit.

10. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    yarım kilo animal pump 7.5 tl., açık satılanların kilosu 8.5 tl.

bi de 5 kiloluk kovalarda aile boyu olanlar var. onda da ailecek kavgaya giriyon. onlar da 60 tl. civarı. ama daha hesaplı oluyo :D

cadocx bunu beğendi.
  11. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    gameover farkında değilsin sanırım ama yaptığın bana kalırsa çok yanlış burada bb78 bilgisi olmadığı bir konuda soru soruyor sen resmen kafa buluyorsun dalga geçiyorsun

gameover bunu beğendi.
  12. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Ben bi ara bb78 mi bizimle dalga geçiyor diye düşünmedim değil :D

gameover bunu beğendi.
  13. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    gameover tamam şimdi çıkacam tansaşa peki ben bundan hiç kullanmadım yarın kaç saat önceden içeceğim ne kadar içeceğim ve ilk defa kullanıyorumya ters bi etki görüpte dayak yemiyim ?

gameover bunu beğendi.
  14. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ilginç.Adam seninle dalga geçiyor hala sorular soruyorsun birşeyler içerek olacak iş mi bu?Aklın mantığın alıyor mu?Öyle bir durum olsa iç iç git adam indir.Üstteki yorumlara baksana biraz.Konu gereksiz,konuşulan şeyler daha da gereksiz.

gameover bunu beğendi.
  15. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Geçen carrefourda gördüm, aşiret boyları çıkmış. 25kiloluk, doğuda çok yaygınmış bunlar, aşiret kavgaları çıkınca herkes önce carrefour'a koşarmış :D :D

gameover bunu beğendi.
  16. asaletli

asaletli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga anında kilitlenmen senin için çok büyük bir dezavantaj.Böyle oluyorsa sen çok dayak yersin.Bir aralar bende senin gibiydim ama insan dayak yedikçe alışıyor.Dahada güçleniyor vücut alışkan hale geliyor adam dövmeye başlayınca cesaret yerine gelir.Bunun için bu engeli aşman lazım aksi durumda hiç kimseyi dövemezsin.Kavga içinde ek birşey almaya gerek yok.Cesaret,güç bunun için yeterli unsurlar.

17. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    süpersin haha:D:D

gameover ve asaletli bunu beğendi.
  18. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    ben yürekli insanları severim ama kılıcı ustalıkla kullanmak yeterli olmaz,kılıcı kime karşı kullanacağını da bilmelidir insan çoğu kez kendine güvenmek ve geçip gitmekdaha büyük bi yürekliliktir, böylece insan kendini daha önemli ve daha saygın düşmanlar için saklamış olur ey kardeşlerim daha önemli daha önemli ve daha saygın düşmanlar için kendinizi saklayın bu nedenle nice düşmanların önünden geçip gitmelisiniz ve böyle buyurdu zerdüşt

19. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tabıdogru soylemıssınız arkadas boxa gıdıcekmıs bu yaz ondan benım ustumde denıyor ikimizde esitiz dıye eglencelı oluyor hemde yumruk atmayı ogrenıyorum sonucda kavga eden bırı degılım kavgadada hıc atmadıgım ıcın arkadasla box yaparken guzel oluyor tecrube edınıyorum bence

20. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    İmza Friedrich Nietzsche.Konuyu açan genç arkadaşa tavsiye felsefe yapsın geçer bu saldırganlığı.

Sayfayı Paylaş