Kaslar ve yağlar ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byserhatt tarafından 3 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. Mayıs ayının başında v.g ye başladım.

17 yaşındayım 178 boy 71 kg ağırlığındayım.Sorum şu ki : Kalçalarımda ve arka kısımda ( anladınız artık :D ) ayriyetten göbekte sanki tüm yağlarım oraya gitmişçesine bir durum var.

Yürürken vitrinlerden kendime baktığımda bunu rahat görebiliyorum. Elvermediği için protein tozu alamıyorum , kas yapmak için ekmek yemiyorum ama tavuk eti , yağsız konserve balık , süzme yoğurt , çökelek peyniri yiyorum. Arada sırada abur cubur kaçamağı oluyor.

Hem kas yapmak hem de belirttiğim bölgeleri eritmek istiyorum. Ne yapabilirim ? Zayıflamam mı gerekiyor yoksa mekik , leg curl falan mı yapayım anlamadım gitti ?

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    aynı sorun bende de var dostum tarif ettiginin aynsı :) tabi bölgesel eritemedigimiz için diyete girmemiz lazım ki ben başladım . Yanına birde carnitine ile protein tozu aldım inş düzelicem :) eger birşey alamıyorum diyosan . dogal yolla düzgün beslenicez.

3. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Resmine baktım ancak öyle bir sorun yok sanki sende. Benim kalçalar coleman kadar büyük ama içi boş :D

4. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    guzelcene yuruyus kosu ve birkac mide bel egzersizi yapicaksin gittigi solonda hocana soyle verir uygun bir program ama aburcuburu kes yemeyine dikat et karbonhidrati kis ve tavsiyem carnetine baslam cla ile beraber slipkont16 carnitinle proteini beraber alma idman dan 30 dk once carnetin idmandan hemensonra protein iyi forumlar

5. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Bende de aynı sorun var. HIIT kardiyoya başladım 2 haftada 2 cm kalçalarım küçükdü.

Sayfayı Paylaş