Kaslar hep ağırmalı mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cuttercat tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Cuttercat

Cuttercat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Edirne, Turkey
    Selamlar arkadaslar body e ara varmistim ve simdi tekrar basladim ve kaslarim ilk antreman sonrasi baya agirdi ve gercek sorum su (her antreman sonrasi boyle agirmali mi ?)

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Her antrenman sonrası illa ağrımaya bilir önemli olan sağlam çalıştırmak . Ama senin durumun kaslar uzun süre çalışmadığı için olmuş

Cuttercat bunu beğendi.
  3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Her antreman sonrasi degilde antreman yogunluguyla alakalidir bir onceki antremandan siddetli idman yaptiysan agri normaldir No pain No gain ;)

Cuttercat bunu beğendi.
  4. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    1,5 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum, son aralar bendede kas agrısı olmamaya başladı. Fakat antrenman tempom ve antrenman sıstemım sonucunda kas gelişimi olmaması kaçınılmaz, kaslarımın geliştiğini hissedebiliyorum.. fakat hep böyle konular okudukca acaba sorusu aklımda takılıyo. bilgisi olan kaynakcasıyla bereaber paylasırsa çok sevinirim

Cuttercat bunu beğendi.
  5. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bunun kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorum mesela arkadasimin sirti idmandan sonra sgriyor ben hissetmiyorum sonrasinda agri benimde göğüslerim idmandan sonra ki 2 gün çok şiddetli hissettirir kendini bu böyle. Bu arada arkadaşım seninkinin adı hamlamak

Cuttercat bunu beğendi.
  6. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    agri antreman siddetine gore oluyor.Her antremandan sonra bi agri bi aci yoksa calistiginiz bolgede bilin ki antremaniniz zayifti :)

Sayfayı Paylaş