kaslarım eridi...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jan1 tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar
    boy:174
    kilo:68

arkadaslar sorunum kaslarım eridi ben tam olmasada 1 yıla yaklasık bu sporla ilgileniyorum suana kadar hic protein tozu vs. almadım güzel bir vucudum vardı ve halen var ama yaz tatilinde sık sık kılo alıp verdım ve özellikle pazu ve bilek kaslarımın erimiş oldugunu gördum o gunlerde proteinli yiyecekler almıyordum önceden 36 cm di suan 34 cm ama buyuk fark var gibi geliyor.gücümde eksilme olmadı aksine artıs oldu . o günler hergün deli gibi karın kol bilek kasları calısıyodum ve cok güzel sonuclar verdı simdi ne yapmam lazım kaslarımı dinlendirerek mi yoksa hergün mü calısmam lazım ve protein tozu supplementler almadan eski halime hemen hemen kaç ayda dönerim. alt yapım halen war ?

bide yag oranım %6 cok calıstıgımda 6 packı görebiliyorum ne zaman hep belirginlesir ? simdiden yanıtladıgınız icin teşekkür ederim ... ...
    hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_bench_O

2. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi seni şaşırtmak istemem ama BFTR den edindiğim bilgiye göre 3-4 aydan sonra supplement kullanılmaya başlanabilir ancak yaş 15 az sanırım ama artık almaya başlayabilirsin diye düşünüyorum.

jan1 bunu beğendi.
  3. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    yağ oranın güzel kaslarda erime olmaz hacminde küçülme olur güç kaybı olmadığına göre hacmi kaybetmişsindir korkma . ne olursa olsun kür yapmadığın sürece kaslarını dinlendirerek çalıştırman gerekiyor dinlenerek çalış . karın kası olayı sıkı bir çalışma gerektirir kolay birşey değil sürekli olması yağ oranın avantaj . yaşın iyi supplement gerek yok

jan1 bunu beğendi.
  4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    proteinli beslenmedigini söyledin kaslar protein alamadıklarında kendilerini yakarlar.bol proteinli besleniceksin eski haline dönmen çok uzun sürmez 1 ayda dönebilirsin.her gün spor yapmana gerek yok istersen biraz dinlenir sonra kaldıgın yerden dogru beslenerek spora devam edersin. ilerisi için sana şunu söyliyim daha fazla kas kütlesine sahip olduktan sonra vucut daha fazla protein ister. vucudun istedigini yediklerinle karşılayamazsan ozaman protein tozu kullanmak zorunda kalırsın. iyi çalışmalar.

jan1 bunu beğendi.
  5. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    teşekkür ederim hepinize .. eski görüntüme kavusuyum yeter ilerisi icin fazla ilerletmek istemiyorum fitness ten yanayım aslında :)

Sayfayı Paylaş