Kas yapamama, yağ yakamama hk

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozge123 tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozge123

ozge123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    3 ay önce spor salonuna yazıldım. Düzenli spor yapıyorum, yediklerime de dikkat ediyorum. Biraz kaslarım belirginleşir yağ oranım da azalır diye düşünüyordum ama hiç düşündüğüm gibi olmadı. Yağ oranım %1 azalmış, kas oranım da %1 artmış ama hiç belli olmuyor. Hala 55 kiloyum. Bir de kendim vücut ölçümü yapıyorum hiç incelmemişim de. Bel, kalça ölçülerim hala aynı. Forumda okudum bu süre içinde herkes yağ oranını %4-5 azaltmış. Moralim çok bozuldu. Neyi yanlış yapıyorum sizce?
    Bana göre ağır bir antreman yapıyorum. İlk bir ay alışma antremanım vardı. Sonra ben kas yapmak istediğim için programı ağırlaştırdık. Tüm vücut çalışıyorum. Hareketler 2*15 şeklinde ama son sette o hareketi bir kere daha yapamayacak şekilde yoruluyorum. 10 kilo hafif gelmeye başladığında hemen onu 15 kilo yapıyorum. Antremana başlamadan önce 30 dk kardiyo yapıyorum, bitiminde gene 30 dk kardiyom var. Sabahları yumurta, peynir, zeytin yiyorum. Öğlenleri genelde salata ya da çorba, bazen bir şey yemiyorum. 3 gibi meyve ya da küçük atıştırmalık bir şeyler, akşam spordan sonra da protein ya da meyveli yoğurt yiyorum.
    Biraz kaslarım olsun istemiştim ama hayattaki en zor şeylerden biriymiş. Haftada 3 gün gitmeye çalışıyorum. Fazlası çok geliyor. Yoksa yorgunluktan uyuyamıyorum. Benim gibi olan var mı? Her şeyi doğru yapıyormuşum gibi ama sonuç alamıyorum. Tavsiyelerinizi bana iletirseniz çok sevinirım. Bu arada yağ oranım %25, kas oranımı %27.
    Bir de bu yorgunluktan uyuyamama durumunu yaşayanınız var mı? O konuda ne yapabilirim, işkence gibi bir durum.
    Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Beslenme bolumu sabit basliklarinai okuyarak kendine beslenme programi cikar, beslenmen cok zayif... O yag olcen makineleride salla bir kenara, hepsi yalan yanlis...

Ilik dus alip, iyice karanlik bir odaya uykun geldigi zaman gec.

doxux bunu beğendi.
  3. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Hangi hareketleri yapiyorsun kac kiloyla

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş