KAS KAZANIP YAG YAKMA DIYETI

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kenaneren123 tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kenaneren123

kenaneren123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaslar daha onceden 6 aylik bir body gecmisim var 6ay yapip 6 ay biraktim bu birakmis oldugum 6 ay icerisinde pek sporla ugrasmadim bu yuzden cok yaglandim ve geriledim simdi tekrardan basladim
    haftanin 4gunu sabah okula gitmeden once yarim saat ac karnina kardiyo yapicam kosucam fakat oncesinde 1 olcek protein tozu alicam
    kahvalti 6yumurta beyazi 3 sarisi tavada yagsiz bicimde 100gr yulaf yarim yagli sut ile birlikte 1avuc findik fistik vs
    oglen 12de 200gr izgara tavuk gogsu haslanmis sebze ve yesillikler
    antremandan 1.5saat onceki ogun 4de 150gr izgara tavuk gogsu 150gr tahilli lapa makarna sebze yesillik
    antreman oncesi amino takviyesi
    antremandan hemen sonra 1 muz 1olcek whey toz amino ve glutamin takviyesi
    antremandan sonraki ogun 8de 150gr izgara tavuk
    yatmadan oncede glutamin takviyesi

bu sekilde basliyorum normalde antreman sonrasi 2olcek alirdim fakat ac karnina kostugum icin sabah 1 antremandan sonra 1 olmak uzre bolusturdum yesil cay kullaniminada baslicam goruslerinizi bekliyorum

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş