Kas kaybetmekten korkmayın!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mrthr35 tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    YouTube’da gördüğüm izlediğim en verimli videolardan birisiydi, çoğu bilgiyi ilk defa duydum diyebilirim bu video sayesinde, gerçekten çok faydalı bilgiler paylaşmış, definasyonda olduğum ve küçüldüğümü en çok hissettiğim bu dönemlerde birazda olsa içimi rahatlatıcı bilgiler yer alıyor, definyona girip küçülüp kas kaybedicem diye korkanlar özellikle baştan sona kadar izlesin,

brfnbrfn bunu beğendi.
  2. goodlifter

goodlifter Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    18
    kendisinin ağır ilaç alan birisi olduğu gerçeğini unutmamakta fayda vardır.Bu söyledikleri yanlıştır anlamı sonucu çıkarmaz.mutlaka tecrübelerini deneyimlerini paylaşıyordur ancak ilaç aldıktan sonra vücut zaten o formu bir şekilde ortaya çıkartıyor her koşulda.(Bu arada videoyu izlemedim doğal devam ettiğim sürece ilaçlı kişileri takip etmeme kararı almıştım uzun zaman önce.bu şekilde kendimi daha fazla geliştirdim)

mrthr35 bunu beğendi.
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Açıklamaları zaten hem doğal hem ilaçlı kişileri de kapsıyacak türden , belli oluyor zaten de ilaç konusunda da gördüğüm kadarıyla çok Profesyonel gibi eleman

goodlifter bunu beğendi.
  4. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kendisi doktor zaten. İlaçları onun kadar detaylı bilen az kişi vardır.

mrthr35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş