Kas kütlesi kazanmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sh1ne tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sh1ne

sh1ne Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar Boy:1.75 kilo:58 ve yaş:22 zayıfım ne kadar çok yesemde kilo alamıyorum ayrıca bel ve omuz bölgem biraz dar ve yazın denize girmekten utanıyorum açıkçası biraz tişörtümü çıkaramıyorum bile rahatça kaburgalarım üstünde kas ve yağ bile yok az belli oluyor kol çevrem 24 cm bel çevrem 73 cm filan çok az yani..Daha bodye başlamadım.ne yapmam lazım başlasammı body e farkını görürmüyüm bide bu protein tozları filan extra şeylerden kullansam faydası olur mu ve ne önerirsiniz benim gibi birine?? 5-6 ay gideceğimde fitnesa yazın çok çalışıyorum bi işte fırsat olmaz sadece kışları 5-6 ay gitmeyi düşünüyorum ama devamlı gitmek istiyorum(her sene 5-6 ay gibi bi süre yani) yaza cılız şekilde girmek istemiyorum:( bıraktığım zaman diliminde bırakınca vücudum filan sarkarmı acaba?? Kısacası 6 ay gideceğim 6 ay gitmeyeceğim öyle yani hersene boyunca.Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme: 12 Kasım 2012
  2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Kışın body de iyi bir kilo alırsın . Kilo aldırıcı tozlar var onlardan kullanabilirsin. Beslemenede dikkat ettinmi 6 ayda güzel bi vücud çıkar ortaya Bırakıcam dedigin 6 ayda evde bir şekilde koruma amaçlı birşeyler yapılır o çok ta zor degil .

3. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bol bol yeni baslayanlar ve beslenme forumu baslik sabitlerini okuyup, bilgilenmelisin.

Kilo alma ile ilgili konularda mevcut, destek ilac vslerden uzak dur. aen okudukca bunlara gerek olmadiigni goreceksin.

Forum kurallarini oku ve arama yapamyi unutma.

Iyi okumalar.

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

Yeni baslayacak birisine kilo aldiracak tozlar alabilirsin demek bu forumun anlayisina pek uygun degil. SlipKnoT16 daha duyarli olmani oneririm.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aslında 65 kilo olsan senin için ideal gibi görünüyor.Vücud geliştirmeye başlamanı tavsiye ederim zayıf insanlarda kaslar daha hızlı belirginleşiyor neden dersen daha az kilo daha az yağ oranı oluyor genellikle bu yüzden kaslar belirginleşince insana hırs , sevinç geliyor yani bende öyle :D bu yüzden başla seversin ve kiloda alırsın.Kiloyu bodyle değil :) yiyerek alırsın tabi...Bu yüzden belli beslenme programı oluşturman gerekicek kilo almaya yönelik sitenin beslenme kısmında buna benzer konular var göz atman sana bu konuda fikir edinme sağlıyabilir...

5. sh1ne

sh1ne Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş