Kas kütlem fazla...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert103 tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mert103

mert103 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba, 112 kiloyum boyum 1.75 ölçülerimi merak ettim sonuç olarak 76 kilo kasım var yağı da söyledi arkadaşım unuttum. Yağ yakarsam kaslardan da gider merak etme dedi arkadaşım size sormak istedim. Şuanlık ilk hedefim istediğim kiloya düştükten sonra ağırlık yapmak sizce yaptığım programa devam mı etmeliyim yoksa farklı şeyler mi yapmayalıyım? 1 saat kardiyo sonrası mekik yapıyorum sonra kablolu aletlere geçiyorum toplam sporum 1.5 ile 2 saat arası oluyor. 5 aydır spora devam ediyorum 135.5 kilo ile başlamıştım.

2. sametoprakci

sametoprakci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Muhasebe - uzaktan eğitim
    Yer:
    İstanbul
    bu spor öyle bişey ki ne yapmak istersen nasıl olmak istersen ve uyarsan seni o hale getirir o yüzden kilonu kafana takma. Öncelikle Haftanın her günü karın hareketleri yapma bu tam bi boş tespit 3 günü yeterdir. Kardiyoyuda 45 dk yeterli süredir sonrasıda ağırlık idmanları yaparak vücudunu kilo verdirirken sıkılaştırabilirsin. benim tavsiye ettiğim idman süperset olarak yaparsan kilo vermen daha kolay olur ama kardiyoyu çok yaptığın günler yapma derim.

3. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Kardiyo yine yap ama seni zor durumda bırakacak miktarda kas kütlesi kaybetmek istemiyorsan ağırlık çalışması ve yüksek proteinli diyet ilk amacın olsun. Senin zayıflamanı sağlayacak kalori açığını oluşturman. Geçen gün burada bir arkadaş konu açtı inanılmaz sarkma yaşamış. Eğer bunu yaşamak istemiyorsan hızlı bir şekilde kilo kaybetmemelisin.

4. mert103

mert103 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kalori açığı oluşturuyorum zaten protein öncelikli diyet yapıyorum elimden geldiğince karbonhidrat almamaya çalışıyorum. 5 ayda 23.5 kilo bence çok değil ilk 9.5 kilo vermiştim diğer aylar normal kilo verdiğimi düşünüyorum. Sıkılaştım zaten ama hedefim 80 kiloya düşmek tabii ilk hedef 100 sonra 90 sonra 80 aşama aşama. En büyük korkum o sarkmaları yaşamak zaten elimden geldiğince sıkılaşmaya çalışıyorum.

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    76 kg kasta kaybetme korkusu yaşamana gerek yok dostum,düzenli antreman ve cardiona devam et,en kötü ihtimal kas 70kg ye düşer ama yağdan 25 kg ye yakın vermiş olursun.

Sayfayı Paylaş