Kas agrilari

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ayberktartar tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ayberktartar

ayberktartar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Vucudumda cok fazla agri var gercekten aglicak gibiyim utanmasam. nasil gececek bunlar? bugun spora gitmem lazim spor yapsam sorun olur mu

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bahsettiğin kadar acı vericiyse antrenmana 1-2 gün gitme. anlaşılan ilk günlerde kendini fazla zorlamışsın. Hafif kilolarla nizami tekrarlar çıkarmaya ve egzersizleri doğru uygulamaya, öğrenmeye çalış. Kilo artırımını 1-2 hafta sonra tedricen yapabilirsin.

Herhangi bir sağlık sorunun yoksa aspirin içebilirsin. Bu kanı sulandırır. sıcak duş alabilirsin. Beslenmeye ve uykuya özen göstermelisin.

3. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Ne kadardır spor yapıyorsun ? Ben ilk başladığımda ağrılarım inanılmazdı hamlık ağrıları deniyor sanırım, o ağrılar varken gitmen senin için daha iyi olacaktır çünkü zamanla vücudun alışacak, eğer gitmeyip vücudun toparlanmasını beklersen gittiğin zaman tekrar ayrı ağrıları yaşayacaksın yani sürekli yerinde saymış olacaksın, ben böyle düşünüyorum açıkcası

4. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Ağrıların tam olarak nerede hangi bölgede kasta mı kemikte mi bunlar da önemli

Sayfayı Paylaş