Kas Ağrısı [Önemli]

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mehmet Fahri tarafından 18 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mehmet Fahri

Mehmet Fahri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler Ben Spora Sürekli Giden Birisiyim Kas Ağrılarım Gögüs Bicps+Tricps Ve Bacağımda Ağrılar Oluyor Omuz ve Sırt Bölümümde Spordan çıktıktan sonraki günler Ağrıdığını hissetmiyorum Ağırlığı artırsam omuz gününde yapamıyorum sırt içinde benim için en ideal kilo ile yapıyorum Acaba sırt ve omuz bölgem gelişmiş olduğundan mı acı çekmiyorum bunun için sizden yardım istiyorum

Yardım Edenler İçin Şimdiden Teşekkür Ederim

2. Kaplan93421

Kaplan93421 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kasın ağrımaması gelişmediği anlamına gelmez gögüs ve kol ağrılarıda zamanla geçer diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Nizami yaptığın halde ağrımıyorsa bile normaldir. Şahsen omuz çalışmalarımdan sonra maksimum 1 gün ağrır, ki hiç ağrımadığı da çok olmuştur. Buna rağmen geliştiğini görebiliyorum. Hareketi nizami ve kendini zorlayan bir ağırlıkta yapıyorsan dert etmene gerek yok ağrı olsada olmasada gelişeceksindir. Yinede istersen bi kaç hareket değişikliği yapabilirsin. Sırtta row değilde barfiks yapmak gibi.. deneyebilirsin yani

Sayfayı Paylaş