Kası dinlendirme konusunda bir sorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    :eek:Sormak istediğim,
    Ben yaklaşık 3 senedir antremanlar yapıyorum,antremanlarım genelde çok ağır olmadı ama,şu sıralar 76 kg yim ve 186 boyum var bench press te 80 kg kadar kaldırıyorum bazen 2,5 yada 5 şer kg de ekliyorum üzerine sorum şuki,antremanım bigün gögüs bi gün kol bigün omuz bigün sırt şeklinde yani gögüs antremanımdan bir sonraki gögüs antremanıma kadar gögüsler 3 gün boyunca dinleniyor bu fazla değilmi sizce yanlışmı yapıyorum şimdiden teşekkürler :)

2. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    cumartesi göğüs biceps yapıyorum haftaya cumartesi kadar bir daha hic yapmıyorum :) 3 gün cok değil az bile

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kası dinlendirme agrısıyla felan alakası yok biryerde duymuştum gögüsantremanından sonra baya bir oraya zaman gerekiyormuş bazı professıyoneller haftada 1 çalışan var ama onlarınkı cok agır oluyor ve dinlenmesı uzun sürüyor

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    göğüs gibi büyük bir kasa 1 hafta gibi süre için ara vermek çok ağır antreman gerektirir yoksa 3 er set 5 er settenen 3-4 hareketle yapılacak iş değil öyle ağır gireceksin ki başında sürekli yardımcı bulunacak kaldı ki göğüs kaslarının çok nazlı olduğunu düşünüyorum en azından benimkiler öyle:) ortalama ağırlıkta bir antreman için aradan en fazla 3 gün geçmesi kafi ki hamlık atıldıktan sonra

Sayfayı Paylaş