Karnitin içtiğim gün gözüme uyku girmiyor (yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrKaptanReisTR tarafından 22 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ya bu karnitin nasıl birşey ya ilkkez kullanayım dedim bigjoy 2000mg olanından karnitin aldım içinde ki kafeinden mi taurinden mi nedir bilmiyorum artık kullandığim günün gecesi sabaha kadar uyuyamıyorum yatakta sabaha kadar bir sağa bir sola dönmek çok can sıkıcı uyuyamadığım için sabah agresif kalkıyorum ve günüm kötü geçiyor. Sizinde başınıza geliyor mu yok mu bunun bir çaresi melatonin falalan mı almak gerek?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    aldığın ürünün içeriğinden kaynaklı. thermonator aldıysan içinde uyarıcı çok var(kafein, taurine, sinefrin, yeşil çay ekstresi, yeşil kahve ekstresi vs) saf carnipure l-karnitinleri deneyebilirsin. supplementler l-karnitin, hardline carnipure, bunlar saf karnitin bu ikisinden birini deneyebilirsin.

3. Adamin_Ham_Maddesi

Adamin_Ham_Maddesi Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Sydney
    Birakma sebebimdir karnitini

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben aslında tavsiye etmediğim halde çok kaliteli bir termo buldum onu kullanıyorum. spora akşam gittiğim için karnitin kullanmıyorum.

5. Mit34

Mit34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biz ilk defa denedik. Gerçekten sağlam ter ve 3 saat spor yaptık Abartmıyorum. Gözüme gram uyku girmedi ve önceki gece çalışıp sabah spora gittiğimiz halde. Ayrıca sağlam ereksiyon yaşadım.
    Sadece hafta sonları almaya karar verdik bzde

Sayfayı Paylaş