Karin bolgesi yagi gitmiyor gainer mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cursed tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar slm formda baktim tam benim prb yakin bisey bulamadin umarim yardimci olabilrisnz.. ben cok iyi karin calisan ve karin hareketlerinde iyi programa sahibim arklar yapti cok memnun kaldilar. ama sorum su olacak size .
    Yarim saatden fazla karin calisiyorum hergun ama karin bolgemdeki bu lanet yagdan kurtulamiyorum. Ben bunun gainer yuzunden olabilecegine inaniyorum(kilo almak istiyorm) sizce gainer i birakip karin yaglarini halletikten sonra mi baslasam sadece protein tozuyla mu kullansam ne dersiniz?? Ne yapsam arkadaslar sizce?? Tesekurler

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Karın yağlarını sadece karın hareketleri yaparak kurtulamazsınız. Cardio çalışmaları da eklemeniz lazım

3. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ozamanda kilo vericem bundan dolayi yapmiyorm gainer kullanmamin amaci kilo almak ne yapsam bilemiyorm arada kalmak gibi bisey

4. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    önce kas yap, sonra kilo ver..
    Bulk, definition diye ararsan bulursun.
    Bir de karnı her gün çalışma, haftada 3 kafi gelir, yarım saatte fazla..

cursed bunu beğendi.
  5. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    İşte benim düştüğüm hata, önce şişeyim hacim yapayım, sonra definasyon yapiim dersen o yağlardan hiç kurtulamazsın.

Biraz moral bozucu bir süreç ama önce kilo vermen daha doğrusu yağ oranını azaltman gerek, bu sırada hacim olarak küçüleceksin, ama bir kere bunu başardığında hem kasların daha belirgin ortaya çıkacak hem de kilo alıp hacim kazandığında yağlı bir görüntü olmayacak.

Benim tavsiyem önce yağ yak

cursed bunu beğendi.
  6. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim boy 180 falan kilo 72 kullandigim gainer inanmayabilirisnz ama bir hafta icinde iki kilo aldirdi ve benim vucut kufur etmiyim nese goturuyo hemen karina koyuyor yagi uyz oluyorum mesela bazisi her tarafa alir goguse kola keske oralara gitse ama gitmiyor.sizce sadece protein mi kullansam bide karin yagi icin cardio karin egzersisileri yetermi yada bildiginiz daha iyi bi yontem var mi????bide kac kiloya dusmeliyim sizce? arkadaslar cok sagolun

7. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Bir yanlış anlaşılma var.Benim kastettiğim spora kilo verme amacıyla değil kas yapmak için başlamış ve haliyle karın kası da çıksın isteyen birisi için.Ama obezite eşiğindeki bir insan haliyle önce yağ yakıp sonra kas çalışacaktır zira spor yapmasındaki birinci amaçta kilo vermektir.
    Burada gainer kullanan yani kilo almaya çalışan birinden bahsediyoruz.Önce hacimlenip daha sonra bu süreçte aldığı yağlardan kurtulması daha doğrudur..

8. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durum bende yağ yakmak istiyorum ama ne yapmalıyım ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:09 ----------

uzun zamandır asırı karın kası calısıyorum yağlarımı eritirsem kaslarımın iyi oldugunu düsünüyorum

9. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    hergün karın kaslarını çalıştırmak, o bölge ve çevresindeki yağları eritmez, üstüne üstlük giderek küçülen ve deforme olan karın kaslarına sahip olursunuz. boğazdan uygun kaloride uygun nitelikte besinleri almazsanız, her gün cardio yapsanız dahi, hiç bir eksilme olmaz. dietsiz kilo vermek çok zordur.

10. korhanx9

korhanx9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    karın yağları düzgün bir diyet yapmadan asla gitmez karın kası yapsanda yağların altında kalır belirginliği tam olmaz

11. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    aynı sorun bendede var karnımı sıkıyorum elimle ellediğimde baklavaların çıktıgını hissediyorum yani parça parça fakat görüntüde dümdüz karın..sorunu yağdanmı? hiçde yağlı değilim 69 kg.gainer kullanıyorum.

12. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmen nasil?

kilon ne kadar?

Sayfayı Paylaş