Karin antremani..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sixpack_cikacak tarafından 6 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sixpack_cikacak

sixpack_cikacak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam. Ben hergun asagida yazdigim karin egzersizlerini yapiyorum. Bunlari hergun yapmamin bir sakincasi var midir ???

Alternating Curls (120 tekrar)
    Push Through (150 tekrar)
    Reverse Crunch (1 * 100 && 1 * 75 --> 175 tekrar)
    Cross Arm Crunch (200 tekrar)
    Foot 2 Foot Crunch (150 tekrar)
    Oblique Plate Twists (Suan 38 tekrar - her gun 1 tane arttiriyorum - )
    Flat Bench Abdominal Leg Pull Ins (3 * 60 --> 180 tekrar )

2. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Haftada bir gün karın kaslarını dinlendirmen gerekiyor.Çarşamba günü dinlendir diğer günler çalış.Bu konu üzerinde bende araştırma yaptım ve programın çok etkili bence fakat yaptığın tekrarların fazla olmasının sana artısı olabilir ama şöyle düşün nasıl bir biceps veya göğüs çalışırken 200 tekrar yapmıyorsan karın kaslarınada o kadar yüklenme derim olması gereken setleri yaparsan daha iyi olur senin için zaten düzenli olarak yapıyorsun daha kontrollü olması dileğiyle..

3. sixpack_cikacak

sixpack_cikacak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin icin tesekkur ederim. son bir sey daha danismak istiyorum eger bu konu hakkinda bilgin varsa paylasirsan sevinirim.. herkezin problemidir karnin alt tarafinda biriken yaglar,, bu yaglari yakmak icin haftada 4 kez yarim saat cardio yapiyorum ama hala istedigim sekle girmedi.. yaglari yakmak icin baska onerin var mi? bir de beslenme tarafindan bakarsak ne onerirsin? tesekkurler..

4. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle yardımcı olabilmem için ne zamandan beri çalıştığını bilmem gerekiyor. Aynı problem aynı bölge bendede sorun.Omurilik altı ve alt karın yağları diğer vgciler içinde sorundur büyük ihtimal bu konuda bilgili arkadaşlara bende danıştım öncelikle şu makaleye bakabilirsin.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alt-kar-n-ve-omurulik-t33153.html?p=348427#post348427

Kardiyo çalışman ve karın kası programın gayet güzel ama sabırlı olmalısın bence çünkü zaman isteyen bir kas grubu tabikide kısa zamanda çıkması senin elinde ve programını düzenli yaptığın sürece kısa sürede istediğin karın kasına sahip olacağını umuyorum.

Dostum bu kas grubuna yardımcı olan en baştaki kriter tabikide beslenme hamur işini ve yağlı yiyecekleri bırakman istediğin sonuca götürmende büyük etken olacak.

Yanlış düşündüğüm bir konu varsa daha iyi yardımcı olabilecek hocalarımız lütfen bu konu hakkında bizi biliçlendirsinler.

İyi Çalışmalar..

5. sixpack_cikacak

sixpack_cikacak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar tesekkurler.. linke goz attim, ordaki hareketlerin faydasini gordun mu peki?

bu konu hakkinda yardimci olabilecek butun arkadaslari ve hocalari bizi bilgilendirmeye davet ediyorum. simdiden tesekkurler..

6. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Az da olsa bir yararı oldu tabi :) sadece bekle ve gözlemle yararı olacaktır..

Sayfayı Paylaş