Kardiyomu Ağırlık Antrenmanı mı? Yardımm!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Wicked25 tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Wicked25

Wicked25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, ben 16 yaşında lise öğrencisiyim ve hypertansiyon hastasıyım bir süredir düzensiz olarak vücut geliştirme yapıyorum vücudum yağlı boy 191cm 96kg'yim bu yağlardan arınmak istiyorum azda olsa fazla belirgin olmayan bir kas kütlem var. düzensiz besleniyordum beslenmemi yavaş yavaş düzene sokmaya başladım. 3günlük antrenman programım var bu programı haftada 2 kez uyguluyorum 6gün yapıyorum sizce ağırlık antrenamnından önce kardiyo mu yapmalıyım yoksa ağırlık antrenmanıma devam mı etmeliyim yada 3gün vg yapıp kalan 3günü kardiyo mu yapmalıyım.? sorularımı yanıtlarsanız cok mutlu olurum mutlu günler..

ÖLÇÜLERİM
    Boy : 1.91m
    Kg : 96 kg
    Kol : 40cm
    Omuz : 124cm
    Göğüs : 113cm
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Aralık 2014 ---
    Pardon goğüs ölçüm 103 müş :) yardımlarınızı bekliyorum..

2. Wicked25

Wicked25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuyu izlemekteyim yardimlarinizi ve goruslerinizi dort gozle bekliyorum :)

3. Wicked25

Wicked25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuyu hala takip etmekteyim yardımlarınızı ve önerilerinizi beklemekteyim sağlıcakla... :)

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Her ikiside, yağlı olduğunu söylüyorsun buna göre beslenmeni düzenlemelisin bol protein low carbo ve kaliteli yağlar. Sadece yağlı olan değil herkes kardiyo yapmalı. kolay gelsin

Wicked25 bunu beğendi.
  5. Wicked25

Wicked25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. :) beslenme düzenim şöyle oluyor pek ölçüp biçmiyorum. sabahları 4adet yumurta beyazı bir kase yoğurt ve yulaf yanına ara sıra yaklasık 50-75gr kadar lor peyniri 1-2tane cherry domates saat 12de okula gidiyorum 6ya kadar hiçbirşey yemiyorum geldiğimde ise 1kase yulaf ezmesi yoğurtla beraber ve 1muz antrenmana gidiyorum geliyorum bir parça tavuk göğsü yiyorum yaklasık 150-200gr ve yanına markarna veya pirinç pilavı yiyorum yatmadan önce yarım yağlı 0,5lt süt içiyorum bu programa devam etmemi önerirmisiniz bu arada protein tozu kullanmalımıyım?
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Aralık 2014 ---
    Şimdi hesapladım yeni başladığım diyete göre 130gr protein 1544kcal 51gr yağ ve 177gr karbonhidrat alıyorum hardline whey 3matrix 908gr almayı düşünüyorum paramı ayarladım okulda birşey yemiyorum onun yerine shake'i okula götürüp içmem uygun olurmu ve bu değerler ve günlük 30dk kardiyo+ağırlık antrenmanıyla yağlarımdan arınmam istediğim sonuca ulaşmam mümkün olurmu? sorularımın yanıtlarını sabırsızlıkla beklemekteyim iyi günler :)

Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  6. Wicked25

Wicked25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konumu hala takip ediyorum yorumlarınızı bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş