Kardiyo ve Ağırlık beraber işe yarar mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dracarys17 tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar bu hafta salona yazıldım ve gerçekten kararlıyım inanıyorum kendime. Vücudumda ki yağları özellikle gögüs ve karın bölgesindeki yağları atmak istiyorum. Yaş 19 1.75 boy 70kg civarıyım normal olarak şişman değilim hatta zayıf denilebilecek bi vücudum var ancak göbek bel gögüs bölgeleri almış başını gitmiş durumda ve mayoyu plajı bırakın tshirtlerden kazaklardan bile rahatsız ediyor artık.

Asıl sorum ise Pzt - Çarşamba - Cuma ağırlık çalışması planlıyorum hocamın verdiği doğrultuda.
    Salı ve Perşembe günleri ise koşmaya yakın hızda 25 dk yürüyüş ve 20 dakika bisiklet yağ yakmama yardımcı olabilecek midir? Yoksa kardiyoyu arttırmam mı lazım acaba? Tabiki beslenmem protein ağırlıklı olacak ve beslenme programım hazır bile. Bu doğrultuda fikir verip yardımcı olabilecek kişileri bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Arasmert

Arasmert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Bolu
    Ağırlıktan sonra biraz hızlı adımlarla 20 dk yürümeni öneririm. Bir de akşam 7 den sonra yemek yememeni su ve yeşil çayı da ihmal etmemelisin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Benım de aynı soru kafama takıldı.Bır gün antrenman ertesı gün 20dk bisiklet yapıyordum.iki ay sonunda kilom
    sabıt kaldı ama pantolonlar bol gelmeye başladı.Hacım de kazanmak istediğim ıcın kardıyoyu su an haftada 1 e ındırdım.

4. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de boy 172, kilo 65. Göbek var bende de. Karnım açken hafif bir göbek var fakat yemek yedikten sonra o göbek kocaman oluyor hamile gibi. Uzun saatler boyunca bir şey yemediğim ve içmediğim zaman göbek küçülmüş oluyor.

Sayfayı Paylaş