Kardiyo hk.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve LiveStorm tarafından 27 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. LiveStorm

LiveStorm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Esenlikler.
    Spora Aralık 2018'de başladım. O zamanlarda 86 kiloydum. Antrenmandan önce her gün 1 saat bisiklet sürüyordum. Hatta bazen akşamları bile salona gidip sürmüşlüğüm oluyordu. Her neyse, Şu an 74 kiloyum. Bu arada boyum 183. Sizce bisiklet sürmeye devam etmeli miyim? Daha fazla incelmek istemiyorum, sadece karın bölgemdeki yağlardan kurtulmak istiyorum. Yani benimle aynı kiloda, hatta daha kilolu olan birisinin karın kasları var. Bunun sırrı nedir? Biliyorum, bölgesel zayıflama diye bir şey yok fakat kardiyo yapmaya devam edersem daha fazla incelirim diye korkuyorum. Yani ince, çelimsiz bir vücudum yok. Kardiyo yapmaya devam edersem, incelmem devam eder mi? Örnek teşkil etmesi açısından aşağı bir fotoğraf bırakıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle tebrikler
    Kardiyoya devam edersen incelmende devam edicektir tabiki
    İyice yağ oranımı düşürüp kuru bir vücudum kalsın diyorsan muhtemelen işin sonunda baya çelimsiz görüneceksin
    Çok yağlanmadan ufak ufak büyümek senin için en iyisi olacak gibi

3. LiveStorm

LiveStorm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim. O hâlde yediklerime dikkat ederek yağ oranımı düşürmek en sağlıklısı olacak. Bundan sonra günde 10-15 DK kadar sürerim. Bir de, bu kadar çok antrenman yapmama rağmen günde en fazla 1500 kalori alıyorum. Bu sizce çok mu az?

4. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Çok az.

5. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Carb yüklemeleri ile metabolizmanı sağlıklı biriekilde hızlandırırsan bir süre sonra 2000 kalori alsan bile eritirsin çünkü vücutun yakıtı karbonhidrattır

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Çok az evet
    Vücuda kas ekledikçe yağlı görüntü ortadan kalkacaktır
    Nacizane tavsiyem kardiyo calismalarını bırakıp güzel bi beslenme programıyla günlük 200-300 fazla kalori alarak ağırlık calismalarına yoğunlaşman en iyisi olacaktır

Sayfayı Paylaş