Karbonhidrat Takviyesinde (weight gainer) Hangi Urün?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ALPEREN tarafından 18 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmen o kadar düzgün değil aslında
    örnek bir beslenme
    sabah kalkar kalkmaz whey protein ve karbonhidrat tozu

kahvaltı 6 yumurta 4 ü beyaz 2 si tam
    1-2 kaşık bal reçel
    150-200 gr kadar peynir az yağlı
    1 bardak süt organik olmasına özen göster

öğlen tost döner fast food ürünleri yerine
    pirinç pilavı 1-2 tabak veya makarna yiyebilirsin ayriyetten protein tozu ile karbonhidrat tozunuda kullan
    antrenman öncesi yavaş sindirilen bcaa makarna amino glutamine varsa kullan 1 avuç kuru üzüm

antrenman sonrası protein tozu ama whey veya isolate olmasına özen göster çabuk karışsın kana kas yıkımını önlemek için ve karbon hidrat tozu antrenmandan yarım saat veya 45 dk sonra ama bu üründen ürüne değişir kullanımı yazdığım yanıltmasın ve ve 1 paket jelibon ayıcık şeker şaka gibi gelebilir ama basit şeker almamız lazım antrenmandan sonra ve 250 gr tavuk göğsü veya kırmızı et çeşitlerinden tüketebilirsin
    gece yatmadan önce ise 6 yumurta gene aynı 4 beyaz 2 sarı varsa kazein protein tozunu kullanabilirsin onun yerine 1 bardak süt gene

2. sabunlusu

sabunlusu Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. gokhan13

gokhan13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya birşey sorcam ne kadar yersem yiyeyim çok çabuk yakıyorum yediklerimi karbonhidrat desteği alsam kilo almama yardımcı olur mu ? Yoksa onudamı yakarım boşuna para vermek istemiyorum açıkcası :)

4. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ULTIMATE in iso mass Xtreme gainer urununu kullanmanı tavsiye ederim kesin sonuc icin.. icinde nerdeyse 1/1 oranında karbonhidrat ve protein mevcut. internetten arastırıp bak. bu urun heryerde cok övülüyor artı bende kullanıyorum ve cok memnunum

5. Sunshire

Sunshire Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    ultimate muscle juice revolution(yeni çıkan.%6 şeker oranı olan) optimum serious massa göre daha mı iyidir?

6. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    ( Yeni çıkardığı gainer 160 gr da 92 gr karbo 44gr protein var+ bcaa ve diğer amino asitler)Qnt Mass+

7. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    eyeseeyou peki antreman sonrasında powerade içtikten sonra hemen yemek yiyebilirmiyiz yoksa illaki bi kaç saat geçmesimi gerekiyor

8. KeÇi!

KeÇi! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar kilo sorunundan bende müzdaribim. Bu ürün hakkında arkadaştan tavsiye aldım. 1.73 boy ve 55 kilodayım 10 - 12 kilo almak istiyorum ama alamıyorum. İyi yemek yerim iştahım açıktır ama düzensiz yerim. Sanırım bu yüzden kilo alamıyorum. Birde karnımı tam anlamıyla doyurmuyorum. Az yiyiorum sık yiyorum. Onun dışında çok hareketliyim dans ediyorum ve spor da yapıyorum...
    Arkadaşım Weight Gainer önerdi. Biraz netten baktım. Aslında bu tarz ürünlerden biraz korkarım.
    Hormanlarda, cinsel güçte bir yan etki olmasından dolayı endişeliyim. Ama sanırım bu ürün doğal ve organik miş. Üstelik sadece takviye olarak kullnılıyormuş.
    Arkadaşlar sanırım forumda ürünü kullanan pekçok arkadaşımız var. Umarım ürün hakkında bilgi verirler ve en doğru şekilde ürünü nasıl kullanabilirim, en hızlı sonuca nasıl ulaşırım anlatır ve yardımcı olursunuz. :) Çünkü zayıfsın lafından bıktım artık. kafa_kafa_

9. KeÇi!

KeÇi! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Bilgi paylaşımında bulunan kimse yokmu? Yönlendirirseniz sevinirim :)

10. shyshen12

shyshen12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bağcılar
    MuscleTech Premium Mass Gainer

muscletech in yeni gainer i bağıra bağıra fiyat/performans ürünüyüm diyor 5440 gramlık torba ambalajlı 190 lira yanında universal shaker veriyor ben ramazandan sonra kullanıcam iyi bi bulk dönemi istiyorum artık şu an arkadaşım kullanıyor kesinlikle gözle görülür fark var

11. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İso mass Xtreme gainer

12. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    kesinlikle ve kesinlikle cytosport - monstermass

piyasadaki bütün gainerlara fark atacak derecede güzel bir ürün.

13. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kılo almak ıstıosan allstars volu tech al derım mukemmel urun yagsız kas alıosun yuzde yuz buyuma garantısı verıo kombıne halınde kullandım 1 ayda 5 kg aldım ıcınde creatıne karb ızlole proteın hmb bısuru sey var kesınlıkle dene

KeÇi! bunu beğendi.
  14. Berk_41

Berk_41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben yaklaşık 2 aydır salona gidiyorum şimdide kickboxa başladım daha öncedende 8 ay kickbox yapmıştım haftanın 3 günü kickbox 3 günü bb çalışıcam ufak bir kilo sorunum var kilo aldırıcı kullanmayı düşünüyorum ama antreman programım yogun geçiceği için kilo aldırıcının yanında ekstra bi supplement daha kullanmayı düşünüyorum bu hangisi olmalı protein tozumu veya amino asitmi pek bilgim olmadıgından karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

15. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Beyler bence marka tartışıcağımıza en iyi ürün nasıl olmalı normal bir ürün nasıl olmalı kötü ürün nerdir bunları tartışalım çünkü ürünler gelip geçiyor evet aynı zamanda formüllerde değişiyor ama en azından benim dediğim şey geçerliliğini daha uzun süre korur ve böyle herkesin bi konu açmasına gerek kalmaz.Hem insanlar daha çok bilgilenir hem kendileri karar verir ama tabi bide ürünü tecrübe etme olayı var ona bi şey söyleyemem.thums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:14 ----------

Dostum bence o ürün iyi değil ortalamanın üstünde sadece bi kere protein bakımında çok zengin sayılmaz.Evet olabilir belki bi karbonhidrat ürünü yapmışlardır ama karbonhidrat o kadar para etmez ama şeker oranı bakımından iyi.Yani piyasada daha iyi ürünler mevcut.Serious mass'i de alternatif olarak aklında tut derim o da bu ürüne çok benzer ama daha ucuzdur.170 lira civarında falan gördüm 5.5 kilosunu.

16. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    Grendel bilinen 3 tip gainer var heralde; karb , protein+karb yada hızlı sindirilen complex karb(vitargo) . Buna göre karb olanlar favorim serious mass , weider mega mass 4000 , protein+ karb olanlarda iso mass extreme gainer ve monster mass favorimdir
    Alıcağınız üründe bir porsiyonunda karb içeriğinin kaçı şeker olduğuna dikkat etmelisiniz yüksek şeker içeren gainerlar kalitesi düşük gainer dır. İyi bir gainer sizi 3 saat tok tutmalıdır

KeÇi! bunu beğendi.
  17. KeÇi!

KeÇi! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni gainer dediğin ürün kilo aldırıcı bir ürün müdür? Arkadaşın kullanmış ve kilo mu almış?

arkadaşım bana Weight Gainer önerdi. Gerçek sonuç ve kısa sürede kilo almamı sağlayacak ürün hangisi? Çok çeşit var ve ne yapacağımı şaşırdım. Ürünler hakkında bilgi verirsen sevinirim. Kullandın mı?

Bü ürün nasıl birşey? Naıl tüketiliyor?
    1 ayda 5 kilo çok iyi

İşte birde bu var. Ürünler çok pahalı. Onu geçtim gerçekten faydasını görmemekten korkuyorum. Yazık onca paraya. Kilo almayı çok çok istiyorum Mutlka almam lazım . Şimdi ne yapmalıyım. Hem ürünleri hemde bu bugday nişasta türü malzemeleri kullansam nasıl olur?
    Çünkü metobolişzmam gerçekten çok hızlı. Yemek yiyorum (evet tam olarak karnımı doyurmadan kalkıyorum) 2 - 3 saat sonra yine açım...

Son düzenleme: 23 Eylül 2012
  18. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    yüksek karbonhidrat oranı olan bir gainer al öncelikli olarak.benim önerm dymatize super mass
    kilonu 4 ile carp.çıkan oran alman gerekn karbonhidrat oranı. oranın4 te 1ini dymatizeden kalanını besinlerden(esmer-beyaz pirinç makarna) karşılamaya calış.düzenli ağırlıgı calıs.1 ay sonra tartıya cık sonra tesekkür et:)

19. F8

F8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben bu üründen 2.5 kutu kullandım 1.100 kg almştım 48 kg dan 56 kilo oldum günde 2 kez kullanıyodum spordan önce ve spordan sonra daha iyi faydasını göriyim die yarım yağlı süt ile karıştırıyodum 2.5 kaşık atıyodum karışm olarak fakat bi süre sonra yemek yerken öğürtü gelmeye başladı bende midemi zorladığım için oluyo sanıyodum. Bir süre sonra bu öğürtü olayı daha da arttı ve yemek yiyemez hale geldm 56 kilodan pat 53 kiloya kadar düştüm doktora gittik tahlil falan reflü gastrit var dedi 3 ay kullanmam için hap verdi 2 ay oldu kullanalı arada gene oluyo öğürtü anlicanız mafetti midemi diceğim şu beyler bu Multipower Super Gainer karbonhidrat tozumu yapıyo bunu yoksa süt ile karıştırdıgım için mi tekrar başlamak istiyorum spora nedenini öğrenmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Okuduğunuz için teşekkürler.

20. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ınkospor weight gainer kesinlikle tavsiyemdir ;)

Sayfayı Paylaş