Karbonhidrat konusunda doğru mu yapıyorum?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Chrisbale87 tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Chrisbale87

Chrisbale87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar herkese merhaba, forumu yaklasık 6-7 aydır takip ediyorum ancak yeni kayıt oldum.
    Yağ yakma amacı ile 1,5 ay once salona basladım ağırlık + cardio calısıyorum.
    Yas: 18, boy: 187, kilo: 95

Beslenme konusunda birkaç sorularım olacak sizlere. Spor yaptığım günler de karbonhidratı kilo başı 1,6 alıyorum off günlerde ise 1,4 alıyorum. Protein alımımı ise her gün kilo bası 1,5 üstü tutmaya gayret ediyorum imkan yettiği kadar. Karbonhidrat alımım fazla mı, sizce düşürmeli miyim? Yoksa bu şekilde beslenmeme devam etmeli miyim. Ayrıca herhangi bir supplement kullanmıyorum, değerli fikirlerinizi bekliyorum

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Onemli olan gunluk toplamda aldiginiz kalori miktari ve makrolar yani toplam kaloriyi nelerden aldiginiz, protein miktati x1.5 yeterli su an icin...

Sic Semper Tyrannis

3. Chrisbale87

Chrisbale87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Komplex karbonhidratlar almaya özen gösteriyorum ancak bu karbonhidrat meselesi kafamı çok karıştırıyor daha mı az almalıyım daha mı fazla almalıyım konusunda şüphedeyim

Sayfayı Paylaş