Karbonhidrat Hardline Progainer Kullananlar ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve baseer43 tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. baseer43

baseer43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardlinee Progainer i Aldim Simdi Sorum Nasil Kullanmam ? Sabah 2 olcek Spordan once 2 ve Spordan sonra 2 Olcek Kullanmayi Dusunuyorum , normalinde 2 porsiyon 10 olcek Yaziyor . Ben ise 6 Olcek Alicam Bu 6 Olcek Fazlamidir ? Kullanan Arkadaslar Nasil Kullaniyorsunuz ? Hedef Hacim Ve Kilo Almak Suan kilo 56.5 ?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Naaptin sen yaa:)bu kullanimla kutunun dibini 3 günde görürsün :)ürünün makro degerlerini bilmiyorum fakat bu kullanim sekli cok fazla geldi bana!ayrica diger sorulmasi gerekense gercekten böyle bir ürüne ihtiyacin olup olmadigi.??

3. baseer43

baseer43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle 2/2/2 Olcek 6 Olcek Aldigim zaman Urun 20 Gun Gidiyor Bu 20 Gun icerisinde Ben istedigim kilo olan 65 Ve ustune ulasirsam Bu Urunu Aldigima Pisman olmam. Gerek Duyuyordum artik Yas 19 Zayif Gosteriyorum Metabolizma Hizli oldugunu İcin Ne Yersem Yiyeyim Kilo Alamiyordum O yuzden Karbonhidrat Takviyesi almayi uygun Gordum , Sabah Sutle spor Oncesi ve Sonrasi suyla Alacagim .

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    ölcekler üründen ürüne degisiyor kimi ürünlerde ölcek büyük oluyor ve sadece bir ölcek yeterli oluyor,

5. baseer43

baseer43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir olcek 40 gram Kullandigim Urunde

Sayfayı Paylaş