Karar verdim !!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dgkn199 tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Başlıkta da dediğim gibi artık karar verdim.Konuya gireyim uzatmadan bu sene sınava hazırlandık derken 85 kilodan 105 kiloyu gördük.Artık yeter diyip spora başlamak iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum. Önümde uzun bir sürenin olduğunun farkındayım. Sizden istediğim nasıl bir yol izlemem gerek bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.Nasıl diye sorarsanız ilk salona gittiğinde 45 dakika koşu yap bittikten sonra hafif kas antrenmanı yap yada hiç kardiyo yapma kas antrenmanı ile kilo verip vücudunu düzeltirsin gibisinden yardımlarınızı bekliyorum.

2. Almclskn

Almclskn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    İlk gittiğinde herkese verdikleri gibi sana da bir program verecekler o programı 2-4 hafta arası yapacaksın ve güç kazanacaksın. (Güçlendirme programı) ondan sonra her gün 1 bölgeni çalışmaya başlayacaksın. Spor salonundaki hocalar sen soru sormadıkça fazla ilgilenmezler söyleyeyim. Kardiyoyu da 20-30 dakika yapsan yeterli diye düşünüyorum.

Dgkn199 bunu beğendi.
  3. Dgkn199

Dgkn199 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş