Karantinada Nasıl Beslenmeli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve LeperMessiah tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba 2 gün önce korona oldum bir sağlık sıkıntım yok ama karantina olduğum için 2 hafta salona gidemeyeceğim bu süreçte kas kaybını minimum tutmak ve aynı zamanda yağlanmamak için nasıl beslenmeliyim ? Bulk dönemimdeydim 3000 civarı kalori alıyordum şu anda 2000 kalori civarı kalori alıp günde 100 gram civarı falan protein almayı düşünüyorum ama tavsiyelerinize de açığım tabi.

2. Grasy

Grasy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Fitness VG Ant.
    Cardio çalışmaları yapabilirsin evde bu süreçte, kalori seviyende çok oynama yapmanın gerekli olmadığını düşünüyorum. Bol su tüketimine devam et C vitamini ağırlıklı beslen, evde antrenman yapmanın bir zararı olmaz, kalori farkıyla da ilgilenme aynı şekilde beslen ek olarak vitaminli beslenip bol su tüketmeye çalış ve umarım en kısa sürede iyileşirsin, geçmiş olsun şimdiden :)

3. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kalori düşürüp ve proteini azaltmak iyi fikir özgür gercel hoca da 2 gün önce gördüm. Bu süreçte karaciğeri böbreği çok yormadan bol sebze ve sıvı ağırlıklı beslenmenin faydalı olacağını söylemişti. 10 gün idare edeceksin geçmiş olsun. Egzersizleri de aksatma kardiyovasküler olarak

4. istemihan1

istemihan1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Çok geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş