Karın yumuşaklığı ve alt karın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 29 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar yaklaşık 2.5 aydır bu sporla ilgileniyorum.İlk 1 1.5 aylık zaman diliminde 88 den 80e düştüm şuandada 80 civarlarındayım.Karın kaslarım hafiften gözükmeye başladı ama karnım çok yumuşak böyle çekince geliyor :) Birde ayaktayken güzel bir görünüm var fakat oturunca alt karnım biraz yağlı gözüküyor ve sarkıyor.Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

2. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    80 kiloda nasil baklava gozukuyor bende 77 kiloyim gobek ve gogus yagli benim tavsiyelerin neler ? Ayrica kalipli biriyim ama gobek ve gogus yaglarima anlam veremiyorum nasil zayifladin

3. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    100 kiloda da karın kası gözükebilir yağ oranınla alakalı

4. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Dediğim gibi ben 1 1.5 ay içerisinde 8 10kilo verdim.Pek sağlıklı değildi günlük 1000 1500 kalori alıyordum hatta bazen bunun altına iniyordum.Haftada 3 4 gün gidiyordum gittiğim günlerde 10 15 dk kardiyo yapıyordum ama ağırlığıda unutmadım hiç aksatmadım ağırlık yapmayı kardiyoyu antremanın sonunda veya başında yapıyordum.Karbonhidrat ve yağı az tuttum protein ağırlıklı beslendim bu kadar

Sayfayı Paylaş