karın kaslarının şekilsizliği:(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet616 tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman

kardeşim alakası yok her insanın belli karın kası düzeni vardır yaradılıştan ötürü ben 10 15 kilo ile çalışıyorum bi eğrilik felan yok size tavsiyem bildiğinizden şaşmayın bunlara kalsanız herşey zararlı protein tozu zararlı karbonhidrat zararlı ağırlık zararlı yararlı bişey bulmazlar zaten siz boşverin siz siz olun vçzudunuzun sesini dinleyin ben iddiaaa ediyorum hiçbir hocayı dinlemeden sadece tek seferliğine hareketi öğrenip kendi bildiğinizi okumanızdır vücudunuzun sesini dinleyin ne isterse onu verin saygılar...

Danny Boy bunu beğendi.
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    karın kaslarının seklı tammen genetıktır ne calısma seklı nede agrlık bunların sımetrısını etkıleyemez bence kafaya takılcak bır durum yok bu konuda :)

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    benim karın kaslarım ronni ile dexter arası ilk sıra küçük 2. sıra çok büyük ama ayrık degil . önlemek için bişey yok nası çalışırsam çaılışıyım 2. sıra 1 e oranla daha hızlı gelişiyoır ilk sıra küçük kalıyor :S ama görüntü olarak güzethums:
    dert etme ronnie niki en kötü olanı bence.

4. nike91

nike91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Benimde konuyu açan arkadaştaki gibi yamuk çıkıyor ve bunu 1-2 gündür yeni fark ettim ve diğer arkadaşların aksine ben kafama biraz fazla takıyorum :( birlikte başladığımız arkadaşlarımın gayet düzgünken benim şekilsiz olması vücuttan soğuttu beni.. Ben ağırlıkla çok çalıştım karın kası gelişmesi için ondan simetrisi bozulmuş olabilirmi. Diğer arkadaşlarında yorumlarını okudum ondan değildir diyenleri ama illa ki mantıklı bir açıklaması vardır diye düşünüyorum. karın kaslarım belirginleşmeden önce düzgündü çıktıkça şekilsiz oldu bu yüzden ağırlığın etken olabilceğini düşündüm. Bundan sonra yapıcak birşey yok sanırım. En azından başkalarıda varmış diyip, geriye kendimi avutmak kalıyor..:(

5. 1m9u9z7i

1m9u9z7i Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni sorun bendede var boy 1.69 kilo 51 bende karin kaslarinin bir tarafi süper görünüyor diger tarafi yamuk acayip yamuk inaninki öle

6. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    bence kafana hiç takmaya bile gerek yok Gayet düzgün gözüküyor

7. BodyMaster35

BodyMaster35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde Vücudumun sol kısmı gelişmiş gayet iyi görünüyor kaslar tam düzgün, ama sağ tarafında 2 baklava var ve yamuk, Göğüs Kasım da aynı boyutta değil diğeriyle.. Bana da yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş