Karın Kaslarım hakkında soru lütfen yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve saitkose tarafından 7 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saitkose

saitkose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocalarım uzun zamandır karın kası egzersizleri yapıyorum 1 yıla yaklaştı ancak beslenmeye dikkat etmedim ve aksattım o yuzden pek gelişme gözle görülmüyor ancak performans olarak okulda en fazla mekik çeken benim,parmağımla bastırınca da hissediyorum karın kaslarımı özellikle yukardakileri ancak ortada boşluk var gibi sadece yatar pozisyonda dolgun duruyor orası ayakta dururken çok geride gibi duruyor çözemedim.Ayrıca nasıl belirgin hale getirebilirim karın kaslarımı yağ oranım da yüksek değil fitim ancak sadece karın saçma duruyor. Yaş 16 Boy 1.80 Kilo 65.Protein ağırlıklı beslensem ve egzersiz yapsam yeterli olur mu? (plank,legraise,crunch)

2. Tugayafsar

Tugayafsar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Anladığım kadarıyla karın kaslarının şeklinden yakınıyorusun bu tamamen genetiktir yapabileceğin bir şey yok sadece kendine özel program yaptırarak geride kalan bölgeni 1 tık önde gösterip dengedeymiş gibi görünebilrisn.Sadece karına takılma derim ayrıca bacak ve sırt gibi büyük kas gruplarjnı da unutm

saitkose bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş