Karın kasları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve web tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. web

web Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Forumunuzda yeniyim umarım beraber iyi vakit geçiririz. Ben VG de 4. ayımı tamamlamak üzereyim. Karın kaslarım, yağ oranımın düşük olması ve düzenli çalışma nedeniyle çok belirgin ve şekilli şuanda.

Yalnız tek bir sıkıntım var, karnımın sol en üstteki kas, sağ en üstteki kasa göre baya geniş bu da görüntü kirliliği ve sol tarafın sağa göre daha aşağıda kalması yani asimetrik olmasına sebep oluyor. Ayrıca sağ tarafa biraz mekikte ağırlık verdiğim için sol tarafa göre daha şişkin oldu.

Sonuç olarak sol taraf geniş sağ tarafta şişkin duruyor.

Sağa tarafıda sol tarafı gibi geniş hacimli olması için nasıl bir çalışma yapabilirim bide bunun sebebi çantamı hep sağ omuzunda taşımam olabilir mi ?

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu genetiklede alakalı olabilir. bir çok ünlü olimpia bile bunu dengeleyemiyorsa yapacak birşey yok.

3. web

web Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yinede denemek istiyorum. Çünkü 6 lı görünüyor bende o sporcuların çoğunda en üstteki 2 kas bitişik oluyor. Fazla şişirmeden karnımın sağ tarafının hacmini nasıl geliştirebilirim ? Bunun için özel hareketler varmı ?

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş