Karın kasları büyüklüğü (orantısız)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve desperado98 tarafından 6 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranımı iyice düşürdüm %10 civarı şuan ve yağsızım bayağı bi damarlarım görünmeye başladı fitnessda 1.yılım dolacak fakat karın kaslarımda ortaya cıktı üstü halen biraz yağlı gibi kalın deri var. Büyüklüğü orantısız oldugunu farkettim. Asimetrik bi karın yapım var azda olsa ama bu büyüklüğü düzeltmenin yolu yokmu? Orta sağ kenar büyük diğer karşı tarafı kücük. Alt karın kaslarım halen görünmüyor :/

2. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    belki yüzlerce kez cevap verildi genetiktir karın kası yapısı diye. iki pack durur gelişmez diğer ikisini geliştirir eşitler diyen yalan söyler kandırır. alt karın kası da gelişmiştir de yağ oranı 8 leri görmeden üst karın kasları kadar belli olmaz.

3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ediyorum yorumun için. Benim karın kaslarımı sıkınca eğilir pozisyonda görünüyor güzel bi şekilde ama ayakta sıkınca sanki ortası cukurmuş vs gibi saçma görünüyor bunun nedeni genetik değildir bence. Genetik olsa oturarak sıkınca veya eğilir pozisyonda sıkıncada öyle görünür.

4. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Karın kası çok hassas bi konu hacmi arttırabilirsin ancak sıkı bir diyetle kendini en iyi şekilde gösterebilir.

Sayfayı Paylaş