Karın kası Zedelenmesi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve enter33 tarafından 28 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar eylül ayında kapali safra kesesi ameliyati oldum ve yaklaşık 4 ay spora ara verip geçtiğimiz günlerde yeniden başladım. Karında ameliyat yaraları da olduğundan 4 aydır doğru düzgün kullanamadığım karin kaslarimdan ötürü sanırsam, barfix çekerken karin çok gerilince göbek deliginin hemen yanında belli bir noktada ağrı oluştu sanki düğümleniyor gibi. Ameliyat yerlerinden birine de yakın bi nokta alakası var mıdır bilmiyorum ama belli bazı hareketlerde hafif batıyor kas incinmesi gibi bi ağrı. Bu konuda bilgisi olan var mıdır. Yarın antrenmana devam etmek istiyorum yeter artık sakatlanmak istemiyorum psikolojik olarak cok yıprandim son 1 yılda sağlık sorunlarından spor yapamadım adam gibi. Teşekkür ederim simdiden
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ocak 2018 ---
    Cuma günü antrenman esnasında ağrı oluştu fakat çok onemseyecek düzeyde değildi esasında dün sabah yani c.tesi sabahi uyandigimda ağrı daha netti. Halen devam etmekte. Öyle aman aman bi ağrı yok antrenman da yapabilirim ama artar diye korkuyorum dünden beri de azalma olmadı açıkçası

2. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Pazartesi oldu ve hala azalma yok beyler

3. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Doktora görünseniz en iyisi, operasyonu yapan genel cerrah ile görüşmeniz faydanıza

4. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim görüşünüz için. Pazartesi antrenmanı yaptım gayet hakkını vererek ve bi problem yasamadim ağrı hala devam etmekte ama azaldı gibi.

5. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Karın kaslarını bi anda fazla zorladığında uzun süreli ve işkence gibi bir ağrı oluyo o bendede olmuştu bölgesel bi adaptasyon yapıp sonra kasmak lazım :D

enter33 bunu beğendi.
  6. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Kesinlikle öyle ya allahtan şu an rahatım geçti yaklaşık 1 haftada fakat zaten rutin antrenmanlarimi yapmama engel olmuyordu garip bi olay :)

Sayfayı Paylaş