karın kası için vücutdaki yağ oranı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrCakaMaka tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

A woman can start showing abdominal definition at around 18 percent body fat (depending on her natural fat distribution), but not a six-pack. A six-pack can start showing at around 13 or 14 percent body fat.

Bir bayan abdominal definisyonu yuzde 18 civarinda gozukmeye baslar (Vucuttaki dogal yag dagilimina bagli olarak) , ancak 6 packle degil. 6 pack kendini yuzde 13-14 civarinda gostermeye baslar.

alinti:http://www.missiontomuscle.com/percentage-of-body-fat-abs/

2. esraa

esraa Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bir bayan abdominal definisyonu yuzde 18 civarinda gozukmeye baslar (Vucuttaki dogal yag dagilimina bagli olarak) , ancak 6 packle degil. 6 pack kendini yuzde 13-14 civarinda gostermeye baslar.

yağ oranımı bilmiyorum ama yaklasık 160cm ve 53 kg yum 3 senedir calsıyorum ama sonuc cok az.acaba nerede yanlıs yapıyorum?? daha cok mu kilo vermeliyim

3. brhmcr

brhmcr Guest

Yag oraninizi olcturebilirsiniz, kilo ve boyunuzdan ne kadar yagli oldugunuzu bilemeyiz ne yazik ki iyi bir beslenme programi ile yag oraninizi dusurmeniz gerekmekte.

4. mebeyce

mebeyce Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    An ordinary student
    Yer:
    Bartın
    Ben de kıymanın yağsız tarafıyım sanırım.
    5% yağ oranı ile .D

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    %8 yağ oranı ile mükemmel şekilde görünür.

6. mr.adonis

mr.adonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forumda aradım ama vücut yağ oranıyla ilgili düzgün bi konu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Önce kendi oranlarımı yazayım sonra değerlendirmelerinizi bekliyorum. boy:1.85 kilo:77 yağ oranı:%6.8. Daha bugün ölçtürdüm ve sonuç beni biraz şaşırttı. Ben yüzücüyüm ve vücudumda az da olsa yağ var bu oranın bu kadar düşük çıkması normal mi?

Sayfayı Paylaş