Karın Kası Antrenmanı ve Enteresan Durum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve noLose tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 3x30 şeklinde mekik çekiyorum. gayet güzel çekerken yanma oluyor. 2.gün ne bir ağrı ne bir sızı var böle olduncada gelişmiyor sanıyorum. ne yaptıysam 2.gün ne ağrı oldu ne bişi. İnternnetteki antrenmanlarada baktım çoğunda Boyuna hiç önem verilmemiş bunu farkettim bir yardım edin.

2. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi arkadaşım mekik çekerken yer ile sırtında boşluk olmicak, karnını kasıcaksın çekerken belden yapışıcaksın yere yoksa zararlı omurgana, sadece mekik çekerekte olmaz bu iş, çeşitli çeşitli hareketler var araştır bul kendine bi program düzenle, mekik çekip foruma konu açıcağın vaktini karın egzersizlerini aramaya ve nasıl yapıldığını öğrenmeye versen bu iş olur.

hareketleri bul sonra setlere ayır sonra tek tek dene kaç tane yapınca yanma oluyo çok fazla yanma olduğunda bırak kendine bi sayı belirle 10 tane hareket yap mesela günde onların setlerini 2 den başla sonra sayılarınıda atıyorum 15 20 tane yaptın tamam, 2. gün acı ve ağrın çok olsaydı kaslarını hiç çalıştıramadığını anlardık demekki var ufaktan bi alt yapı, yanması acıması iyi bişiy geliştiğine işarettir, ancak öyle ilk gün çalış 2. gün gelişmesini bekle gibi bişiy söz konusu olamaz. bide höt diye dalınmaz bu işin içine, arkadaşımla beraber 4 set 25 mekik çekmeye başliyim dedim salonda 2 hafta acısından öldüm, yataktan kalkarken bişiye uzanırken ağırlık kaldırırken falan nası canım yandı anlatamam, yavaş yavaş giriceksin işin içine, six pack çıkartmak istiyorsan zor iş o, yağ oranını düşürüceksin yağlı yemiceksin falan filan.

ağrı yok gelişemiyorum diyosan, öyle hemen ilk gün yapıp ertesi gün gelişmesini bekleme eğer öyle olsaydı hepimiz biskolata erkeği olurduk, zaman gerektiren bişiy bu beslenme dinlenme ve düzenli çalışmayla oluyor, üstelik six pack çok sinir bozucu bi kas gurubu çalışmayı bıraktığın an 2-3 haftada belirginliğini kaybedebiliyor diye biliyorum, görüpte özendiğin insanlarda büyük emek var.

bir konu açıp ordan yardım gelmesini bekleme, herkes böyle yapiyor, armut piş azıma düş, forum bilgi kaynağı dolaş araştır neler neler bulursun, forumda bahsettiğin ve yardım istediğin herşeyin cevabı var kasılma ağrı yanma falan filan, neden insanlar böyle konular açıp oturup bekliyo anlamıyorum ellerinin altında internet var herşeyin cevabını bulabilirsiniz ? üstelik bu forumda daha detaylı bulabilirsiniz, foruma üye olalı 2 gün oldu ben böyle tembel insanları hiç biyerde görmemiştim..

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş