Karın kası antremanı hergün yapılır mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve shahrukh tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. shahrukh

shahrukh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu konuda çok fazla araştırma yaptım. Şimdi hemen bu konu paylaşıldı yazıldı demesin arkadaşlarımız. Her kafadan farklı bir ses çıkıyor, kimisi en az 48 saat ara vermek lazım diyorken kimisi ise hergün karın kası çalıştırılabilir diyor hemde saygın fitness dergileri diyor bunu.

Hergün karın kası çalışılanabilecek ise eğer farklı hareketlerle mi çalışılınabilir ? lütfen bunu tam bilen bir kişi cevaplarsa sevinirim. Direk evet yada hayır şeklinde alaycı bir cevap değil , sizden gerçekten de tam anlamlı bir bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. clanchef

clanchef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim ben 4 gün çalışıyorum haftada . Pazartesi - Çarşamba ve Salı - Perşembe olmak üzere aynı hareketleri çalışıyorum.Bence vücudunu senin tanıman lazım.Ben faydasını gördüğüm için devam ediyorum..

3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bu değişken bir olaydır her kas grubu için böyledir sen gidip karın kası antrenmanı yaparken dumbella vs ağır ve sert çalışıyorsan hergün yapmamalısın . Burası genelde ağırlıklı olarak Body tarzı sistem benimsendiği için vücut ağırlığından çok ağır çalışmalar yapan daha çok kişi var bu yüzden burda ağır çalışmaya göre nitelendiriyolor . Diğer bir durumda vücut ağırlığıyla orta derecede yapılan çalışmalar hergün yapılabilir .
    Benim görüşüm bu konuda kişiyle alakalı olması gerektiği yani hangisi daha çok motive edip yararını görüyorsan o sistemde ilerle .

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Hergün çalışma hergün iyi beslen, karın kasların ortaya çıkacaktır.

Calisthenics Athletics

Sayfayı Paylaş