Karın kası önündeki yağları yakmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Khazix tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Burak717 ben hala hardline mi diyorum bak iyi oku şunu gözünle oku kardeşim. Kaç kişi kullanıyor hardline şimdi kötü bir ürünmü sanıyorsunuz ?

2. Khazix

Khazix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 170-174 arası kilo 65

3. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Konu açacaktım çok iyi denk geldi :)

Arkadaşlar 81.6 kg mım . Yağ oranı %15 yani 12 kg civarı . Alt karın yağlı biraz . Diyetisyen arkadaşım şimdi bunu dert etme yaza doğru güzel bir diyetle yağ oranını düşürürüz dese de ben yinede alt karındaki yağları eritmek istiyorum . L carnitin kullanmalı mıyım sizce ? Haftada 4 gün antreman yapıyorum ve kardio hareketi ısınma olarak antremana başlarken 5 dk bir antreman bisiklet bir antreman eliptik .

4. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Antremanını 5 güne çıkarmanı tavsiye ederim vaktin varsa bide bendede oluyor o yağ mesela en etkili bisiklet ve koşu geliyor kardiyo olarak denemelisin koşuyu uzun ve tempolu yap mesela kondisyon yoksa tabiki koşamazsın uzun ama gün gün arttır doğru nefes al en önemlisi bu bol hava çek içine sakin al nefesini aceleci davranma diaframını doldur güzelce karnına ve ciğerlerine çek havayı, koşu bandının derecesini 8,6ya ayarla mesela sonra gün alıştıkça 9-10 yaparsın ama uzun koşmaya bak 20-45 dk gibi tabi başka şekildede yakabilirsin ama benim en iyi sonuç aldığım yöntem buydu.

5. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için teşekkürler . Programım A ve B şeklinde , 1 gün arayla gidiyorum vücut dinlensin diye . Belki bu antreman programı bitince 5e çıkarırım . Birde ben 100 kgydum yaklaşık 1 ayda çok sıkı diyet yaparak(hiçbirşey yemedim resmen ve bol koşu + yüzme ) 12 kg verdim . Sonraki ayda 8 kg . Hızlı kilo verdiğim için sarkmalar oldu bunun etkisi mi acaba bu alt karın ? Yoksa gerçekten yağ mı var :)

Cmt ya da pazara denk gelen antremanlarımda 30 dk koşu yapayım mı ?

6. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Çok fazla ağırlığa girmediğin günlerde yap tabiki ağırlığa girdiğin günlerdede 15 dk civarı koş yinede evet hızlı kilo verdiğin için derideki toplanmadanda olabilir zamanla geçer daha fazla kas inşa etmeye bak o zaman belli olucaktır

7. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sıkı şekilde besleniyorum ve düzenli spora gidiyorum. 1 ay daha bekleyip sonucu yazarım . Çok teşekkür ederim tavsiye için :)

8. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Rica ederim iyi çalışmalar sonucu bekliyorum :)

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    L-carnitine filan bunlar balon bunların yerine bol su tüketin yağ sandığınız fazlalığın bir kısmı sudur düşük karbonhidrat diyeti yapın bir kısım kası da kaybetmeyi göze almalısınız bunu yüksek oranda proteinle kısmen bertaf edebilirsiniz kahve hakkaten güzel bir yağ yakıcı(ben tadını sevmedigimden dolayı icemiyorum o yüzden termojenik kullanmıslıgım var) ant oncesi yüksek miktarda aldığınızda nabzınızı artırır yağ yakıcı supplementlerinde en büyük etkisi nabzi artirmasıdir yoksa vucuda giripde yağları parçalamaz

10. witch95

witch95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    protein takviyesiz karin kasi cikarmayi deneme derim. ust tarafin ve bacaklarin incelir kas kutleni ve hacmini kaybedersin kafani egerek baktigin insanlara kafani kaldirarak bakmaya baslarsin . ben kendimden biliyorum karin kaslar var parcalamaya calistim buyutmeye dik durdugumda kalipli gozukmesi icin calistim omuzlarimdn ve bacaklarimdan kas kaybettim genel olarak hacim ve kutlemi kaybettim boynumu bile sıkan t-sortum bol gelmeye basladi

kisacasi protein takviyesiz karin kasi cabalarina girme zaten dort dortluk beslenemiyorsundur diye tahmin ediyorum

11. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Nisan Mayıs gibi definasyona girmeyi düşünüyorum bende . Creatinei bırakıp bcaa almayı düşünüyorum wheyin yanına . Ne dersiniz

Şafak Bilgili bunu beğendi.
  12. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Katılıyorum.

Sayfayı Paylaş