Karın eritme yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cocsatis34 tarafından 10 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cocsatis34

cocsatis34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar öncelikle yanlış kategoride açıyorsam konuyu özür dilerim. 21 yaşındayım boyum 1.93 kilom 86 boyuma göre kilom fazla değil fakat hafif göbeğim var ve bu beni rahatsız ediyor spor salonuna gidip çalışmayı çok istiyorum ama hastalığım oldugundan dolayı fazla harekete gelemiyorum yediklerime dikkat edip evde günde 45 mekik + 30 bacak kaldırma-indirme hareketi yaparak yavaş yavaşta olsa göbeği eritebilir miyim? Kas yapmak istemiyorum sadece bu göbekten kurtulmak istiyorum

2. Samako

Samako Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bu konu daha önceden forumda tartışıldı diye hatırlıyorum (Skinny Fat) araştırırsanız daha detaylı şekilde bulabilirsin. Şimdilik size şunları diyeyim. Siz ne kadar bu hareketleri yapmaya devam etseniz de karnındaki o göbek ya hiç gitmeyecektir ya da istediğiniz kadar gitmeyecektir. Sizin yağ yakmanız lazım. Bunu bir kardiyo programı ve / veya güzel bir diyetle yapabilirsiniz ama hastalıktan dolayı harekete gelemediğinizi söylemişsiniz (Hastalığınızı biraz daha detaylandırırsanız daha makbule geçer). Bu yüzden geriye diyet kalıyor . Çok göbeğiniz olmadığını söylemişsiniz. Gidin bir diyetisyene o size bir program yazsın ona göre yemenize dikkat edin yavaş yavaş verirsiniz o kiloları.

3. cocsatis34

cocsatis34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yanıtınız için teşekkür ederim hipertansiyonum var bu yüzden kondisyon bisikleti , koşu bandı gibi aletlere binemiyorum genelde tansiyonum 15 ten aşşağı düşmüyor bunlara bindiğimde 17 18 e çıkıyor ağırlık falan da kaldıramıyorum doğal olarak en hafifinden bile yapamıyorum. Dediğinize bakarsak o zaman bu hareketleri yapmam hiç bir fayda sağlamayacak yani boşuna yapmayayım öyle mi ? sadece diyet mi yapmalıyım

4. Samako

Samako Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bu hareketleri yapmanız size fayda sağlamaz değil fakat bu hareketler yağ yakmanızı değil karın kaslarınızı geliştirmenizi sağlar. Bu hareketlere devam ederken aynı zamanda diyette yaparsanız daha iyi olur çünkü bu hareketler karın bölgenizin sıkı durmasını sağlayacaktır aynı zamanda.

Sayfayı Paylaş