karın bölgesini nasıl toparlarım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mmayg tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    avatarımdaki benim son halim , diyet antreman uzun yıllardır tüm yöntemleri deniyorum ama bir türlü mideyi toparlayamadım, belirginleştirmek için yağ oranını azalt diyeceksiniz ama her definasyona girdiğimde yağ oranı düşüreceğim diye diğer kaslarım da eriyor. görüntü kötüleşiyor.yağ yakıcıları kullandığımda da ufalıyorum. takviye olarak sadece aminoasit hapları kullanıyorum.şu an 1.80 boy 86 kg yim.karın bölgesindeki özellikle alt karın deformasyonu nasıl yok edebilirim.özel bir antreman ve diyet programı tavsiye edebilir misiniz.

2. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    resimden anlaşıldığı kadarı ile çok kötü görünmüyor karnın. yumuşak mı yoksa sert ve şiş mi? yumuşak ise yapacak bir şey yok yağ oranını azaltmaktan başka. sert ve şiş ise su tutumu olabilir.

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    evet sert ve şiş , su atmak mı gerekiyor.

4. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    parmağını bastırınca iz kalıyorsa kesin su tutmuşsundur. bir süre boyunca bol su tüketip, terleyin ve tuzu kesin ve karbonhidratı azalt. kullandığın aminoasitler vücutta su tutar mı fikrim yok. antrenman sonraları kısa kardiyo karın bölgesini toparlayabilir ayrıca.

mmayg bunu beğendi.
  5. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Özel bir antrenman yok, sıkı bir diyet yap ama bunu yapar iken ağırlık antrenmanını aksatma ve ağırlık antrenmanının sonrasında 10-15 dakika HİİT kardiyo yap.
    1 ay içerisinde istediğin karın oluşacaktır.

fenerli_gezginci ve mmayg bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş