Karın bölgesindeki yağları eritmek için Cardio

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MertKorkmaz tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Beyler benim boy 1.80, yaş 16, kilo 67,5 şuan göğüsüm kolum falan çok iyi ama karın bölgemin üstünde böyle bi yağ tabakası var altında 6packler elleyince ele geliyo, Spora başlarken aynı yağ tabakası sadece biraz azalmış ama 6packler falan iyice kalınlaşmış ama bu yağ tabakası hala görünümüne engel oluyor. Ben yağın kasa çevirebileceğimi sanıyodum ama öyle bi olay yokmuş bundan dolayı onları eritmem için kardiyö önerdiler. Body programımdan sonra kaç dakika koşmam gerekir? cevaplarınızı bekliyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:46 ----------

uupupupupupupup

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:56 ----------

biri cevap versin artık :)

2. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    ağırlık idmanından sonra kardiyo önermem ama vaktin varsa çift idman yap sabah koş akşam body yap veya vaktin yoksa 4 gün body yap günlere böl kasları ve kalan 1 günde sadece kardiyo ve karna yönel. her gün programının önüne karın çalışması koy.

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle beslenmene cok dikkat etmen gerekiyor karın kasları icin yag oranını düsürmen lazım cardıo diet ve agırlık calısmalarıyla istedigin sonuca ulasırsın

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Program önüne karın hareketi olmaz,ağırlık idmanları günü cardio (abartılırsa süre olarak) kas yakımına neden olur)

şöyle yapabilirsin ;

idman olmayan günlerinde haftada 1-2 güne cardio sığdırabilirisn.

5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    vaktin yoksa antremandan sonra 20-30dk kardiyo yapabilirsin abartmamak koşuluyla...

6. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aslında zamanım var haftada 4 gün spora gidiyorum ama sabahlı akşamli değil yani. O zaman şimdi 3 gün body yapıp(karın hareketleride dahil) 1 gün sırf karın hareketi ve cardiomu yapmam gerekiyor?

7. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    benim yaptığım ne kadar doğrudur bilmiyorum ama haftanın 3 günü ağırlık 3 günü kardio 1 gün'ü de dinleniyorum...(hergün karın çalışıyorum)

Sayfayı Paylaş