Karın bölgesi yağlı,Kollar zayıf,Kas kütlesi az

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ifuckparrots tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ifuckparrots

ifuckparrots Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    öncelikle merhaba benim bi sorum vardı

Vücut geliştirmeye yeni başladım diyebiliriz,kilo 77 boy 1.86 beni yolda görseniz zayıf denicek kollarım var ama göbekte yağ bol,kollar zayıf olduğu halde karın nasıl yağlı olabilir anlamış değilim,kastan da bahsetmiyorum yağ bu sadece göbekte yağlanma var kollar zayıf,şimdi ilk sorum bu

Bahsettiğim olay nasıl mümkün olabilir,sebepleri nedir ?

ikinci soru tam bir ikilem içinden çıkamadım hala çok kişiye sordum 2 gruba ayrıldı insanlar bu sorunun doğru cevabı için

vücudumdan bahsettim protein alımı olarak light kaşar peynir 200g yerim haftada 4-5 gün yumurta kahvaltıda olur müsli ve kuru meyve karışımı bulunur yanımda ekmek yemiyorum pilav baş düşmanım hamur işi yemeyi bıraktım şekerdende uzağım günde 1-2 soda makarna yok,bu şekilde besleniyorum ve kafamı kurcalayan şey şu

bi taraf diyorki ''senin az yemen lazım göbeğinde yağlanma var'' diğer taraf ''kaslarını geliştirmek istiyosan senin makarna dahil ne bulursan yemen gerek kolların çok zayıf''

şimdi bunun içinden nasıl çıkılıcak ne yemeli ne yememeli ?

Sayfayı Paylaş