Karın bölgesi yağ yakımı ve hacim kazanma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BirkanShn tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Güç yok diye bişey değil. Ağırlık fazla geliyor o yüzden. Kasların henüz vücut ağırlığını çekemiyordur zamanla gelişir. Hareketleri nizami yapamıyorsan bir anlamı olmaz. Şınavı nizami 10 tane çekemiyorsan 8 den az çekiyorsan gelişene kadar dizlerin yerde olacak şekilde yap mesela. Barfis içinde iki sandalye arasına ip çekip ağırlık azaltma yöntemini yapabilirsin. Bunların dışında önemli bir nokta iki gün üst üste aynı bölgeyi çalıştırma. Kasların gelişimi için dinlenmesi de gerekli.

2. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Ben başta normal şınav çekemiyordum. Dizler yerde 5-5 çekerek başladım. Sonra bu sayı 15 leri bulunca normalr geçtim. Normal şınavdada 15leri geçince çantaya kitap ağırlık koydum zorluğu giderek arttırdım. Ve başlarda nizami 1 şınav bile çekemeyen ben tek seferde nizami 40 şınav çeker oldum. Barfiks çekmeyi bırak kendimi 2 cm yukarı çekemezdim. İç barfikste 15 dış barfikste 8-10 çeker oldum. Bu arada boyum 193 kilom 81

3. BirkanShn

BirkanShn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım normal 10 şınav çekiyorum fakat barfiks nedense en fazla 3 yapabiliyorum. O yüzden kol kası önceliğim olacak.

4. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Kol kası önceliğin falan olmasın hepsine önem ver. Dediğim gibi barfiks sayısını arttırmak içinde hareketi basitleştir biraz.

5. OğuzhanÇ

OğuzhanÇ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    İnternette bulabilirsin diz hizasında bi ip yerleştirip agirligi azaltiyorlar

Sayfayı Paylaş