karın bölgesi koruma yağı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve psmcoder tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar
    ilk mesajımda size bi soru yöneltmek yerine herkeze yardımcı olacak bi paylaşımda bulunmak isterdim fakat malum bilgim kısıtlı

her neyse asıl konuya dönelim 17 yaşındayım boyum 1.85 kilom 78 - - 2 senedir bu spor ile uğraşıyorum herhangi bir protein tozu veya herhangi benzeri bir madde kullanmıyorum.sorunum şu tüm kaslarımı vucudumda çıkartmayı başardım fakat bir tek karın kasları kaldı verilen programlar (AB RİPPER X) ve benzeri programları uyguladım fakat sonuç alamadım. evet karın kaslarım var fakat görünmüyorlar. bu soruyu çalıştığım spor salonundaki arkadaşlara sordum karnımda vucudun koruyucu yağı oldugunu söylediler fakat onlarında yeterli bilgileri yok.sadece cardio ile koruyucu yağın yakılamayacağını öğrendim. bilgili arkadaşlardan ricam beni bu konu hakkında biraz bilgilendirirlerse sevinirim.

şimdiden teşşekürler...

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ilk başta karın bölgesini koruyan yag diye bişey yok.vucut kaslar tarafından korunur.yaglı bir kişinin karnına yumruk attıgımızda daha cok agrı yapar.yaglar vucudutta depo görevi yapar.yagların diger görevi önceliktir aç kaldındıgında karbonhidrad yag protein olarak gider ve kaslardan harcamasını engeller.karın kasları hemen çıkmaz yavas yavas belli olur karın bölgesindeki yag gitmeden karın kaslarını göremezsin.1 ekmek döner yiyip sonrada cardio yapsan daha yediklerini yakamazsın.yagı diyetle beraber cardio yaparak dahada hızlı yakmanı saglar.

psmcoder bunu beğendi.
  3. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorumun için teşşekürler jan1

aslında ne yapacağımı bende şaşırdım saatlerce mekik çekiyorum fakat bi değişiklik olmuyor cardio yapıyorum sağlıklı besleniyorum fakat bir deyişiklik göremiyorum. six pack belli durumda fakat dediğim gibi cok az bir katmanvar ellerimden katlmanı cekince veya nefesimi tamamen boşaltınca six pack görünür durumda cok az derecede bi katman var bu katmanı yok etmek amaçla neler yapabilirim sizce? açıkçası
    denemediğim yol kalmadı artık yağ yakıcılara başvurmayı düşünüyorum fakat bu zamana kadar doğal bir şekilde bu sporu yaptım bundan sonrada her hangi bir madde kullanmaya sıcak bakmıyorum açıkçası

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    vucut belirli bir süreden sonra yaptıgın hareketlere alışır ve karın kasları küçülür daha etkili ve zorlayıcı hareketler yapmalısın.Sadece mekikle çıkaramazsın crunch yap onun yerine ve en az 2 hareket yap az set çok tekrarlı yapcaksın yag konusunda haftada 3 gün felan cardio yapmalısın ve ayrıca sıkılastırıcı aerobik hereketler yapabilirsin tabi diyet şart

5. psmcoder

psmcoder Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşşekürler jan1 dediklerini uygulayacam birde bir sorum daha olacak karın bölgesinin gelişimine yardımcı bi madde varmı ? protein tozu gibi veya herhangi bir madde hiç kullanmadığım için bilgim yok o konularda hiç kullandığım programı yazdım zaten mekik konusunda

Sayfayı Paylaş