Kalori ihtiyacım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Berat54 tarafından 6 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berat54

Berat54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bazı siteler de 1300 bazılarında 1700 diyor ama telefondaki programim 2400 calori alman lazim diyor bi kaç yerde baktım ve ergenlikte en az 2000 kalori almak gerekiyor yoksa büyüme olmaz v.s diyor yaşım 16 boy 176 kilom 55 ve sadece hafta sonları 4 saat yüzuyorum düzgün bir biçimde nasil günlük kalori ihtiyacımı hesaplayabilirim

2. Berat54

Berat54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dogru düzgün bilen yokmu kalorimi cok düşürüp buyumeme engel olmasini istemiyorum

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    2400 İyidir önemli olan nerden aldığın. Ekmeksiz hamursuz tatlısız( sana minik kaçamaklar olabilir ama disipline şimdiden alışırsan ilerde rahat edersin.) daha aktif ol en azınsa şnav mekik çök kalk falan yap kendi başına

4. Berat54

Berat54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ekmek yemiyorum genelde düşük glisemiks indeksli besleniyorum okulda ogle yemekleri genelde sağlıklı oluyor çorba , tavuk , bulgur pilavi falan oluyor onlardan yiyorum onun haricinde keciboynuzu dışında tatlı hicbirsey tuketmiyorum ve yaklaşık 6 aydir da fastfood tarzı beslenmiyorum fakat yetersiz beslenme olustu ve kansızlık başladı o yuzden keciboynuzu tuketmeye başladım ama benim kafamda hala sağlıklı beslenme nasıl olmali konusunda en ufak bir fikir yok 7 aydir fastfood yemiyorum ama bilmiyorum işte bi yandan eskiden kiloluydum ve eski halime geri donmek istemiyorum onun korkusuda var tabi

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Güzel yapıyorsun. 2400 Ü doldurmak için kahvaltı ve akşama uüklenmen lazım demekki. Bir yulaflı bir domates peynir yumurtalı iki kahvaltı ve iki akşam yemeği. İle doldurursun sanırım.

Berat54 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş