Kalori Hesaplama Öğretebilirmisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve umut ocak tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. umut ocak

umut ocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 32 Gündür Diyetteyim Üniversel Low Carb Diyeti ve 5 Kilo Verdim Baya Sonuç Gördüm Ama Kalıplı Hacimli Halim Biraz Kaybettim :);) Şimdi Hedef Tekrar Büyümekde Bu Sefer Düşüncem Üniversel bir Bulk Değil Kendime Göre Günlük Hayatım İçin Yeterli Bir Kalori Ama Nasıl Yaplıcağını Bilimiyorum Hedefim Baya Yüksek Kilolara Ulaşmak Eskisine Göre Daha Hacimli Olmak İstiyorum Sizden Ricam Nasıl Yapılcağına Öğretebirseniz ;)

BOY:172
    KİLO:69
    KOL:37 CM
    VÜCÜT YAĞ ORANI %15 - 14 Arası
    Günlük Hayatım:Büroda Geçiyor Emlak İşiyle Uraşıyorum Heran iş oluyor 16 Yaşındayım
    Fitness - BodyBoulding:6 Aydır Bu Sporu İçindeiym Baya ve hızlı birşekilde Geliştim 27 CM 37
    NOT:Sizden Ricam Bu Konuda Bana En Kolay En Doğru Kalori Hesaplamasını Anlatırsanız Size Zahmet Şimdiden Eyvallah Yorumlarınızı Bekliyorum...

2. lyn wyman

lyn wyman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Myfitnesspal uygulamasini indirebilirsin telefonununa istedigin yemegi arat buyuk ihtimalle cikacaktir cikmazsa internetten bulup sen ekleyebilirsin. Sabah ogle aksam yediklerini kaydedebilirsin o programin icine kac kalori alman gerektigini de soyluyor

Sayfayı Paylaş