Kalçam Büyük

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cagatay tarafından 23 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bu akımın en fanatik destekçisi wesley snipes dır (blade). dikkat ederim bnim belim ince, tonton amca gibide çekerim pantolonu boynuma kadar dio resmen. filmleride hat safhada geyiktir ama bayıla bayıla da izlerim.

hem kalça büyük hem bel ince ise tavsiyem leğen kemiğiniz veya biraz daha aşağısında düşük belli birşeyler giymeniz ve tişörtünüzü içine sokmanız olacaktır (çok sıkı olmamalı tişört). yukarıyıda geliştirdikçe aşağısı göze batmaz.

2. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı problem bende de fazlasıyla var.
    Squat yapmaya başladım dumbell'lar eşliğinde.
    Sanıyorum hem kol ve omuz çalıştırabilmiş oluyorum hemde yorucu olduğundan genel yağ eritme konusunda faydası da var. Ancak arka bacaklarımın deli gibi çalışıyor olması sanıyorum kaslanmama yönelik bir olumlu etken, yağ yakmama yardımcı oluyor mu bilemiyorum?

3. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela göbek bende az var. Normalde 32 veya 34 kot rahatlıkla giyebilmem gerek ancak vücut yapımdan dolayı yağ kalçamda birikiyor ve haybeye 36 beden kot giyiyorum. Sırf o bölgeyi yakmak da çok zor sanırım.

4. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beli kalınlaştırsan da arkadan kalça çıkık duruyor ve bu lanet olsun ki çok kadınsı birşey. Çevremde hiç bir erkekte görmüyorum. Kalçadan şişmanlamak kabus bir durum ve bir şekilde yakabilmek için diyete de başladım. Keşke çözümü olsa. İnanın kompleks gibi yerleşti içime.

5. lecielbleu

lecielbleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    timsah48 abi aynı durum bende de war ama ideal kiloya inebilrsek kilo nerde birikirse biriksin gidiyor sanırım, vücutta gereğinden fazla yağ war ve oraya birikio bizde demekki en iyi çözüm diyet ben 1.70 boy war 75 kilo olmuşum 65e indiğimi düşünüyorumda hiçbişey kalmaz , 65 e indikten sonra kas çalışmaya başlicam kilo alsamda kalçaya birikmez bu sefer sanırım.bi de çocukluığum bilgisayar başında geçti bununda etkisi war sanırım....

6. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bilgisayar başında oturma belası ofiste de var evde de var.
    Ama her gün spora gitmeye başladım ve özel hocamla beraber bu baldır ve bacak yağlarına yöneldik. Daha 10 gün oldu ama insan kendisindeki zayıflamayı veya şişmanlamayı fark edemez ya, bende bir olumlu gelişme göremiyorum henüz. Belki ufaktan zayıflamaya başlamışımdır da kendim fark edemiyorum.

Deli gibi yeşil çay ve su içiyorum. İçkiyi azalttım. Salataya dayadım. Bakalım, her boş anımda aklım bu kompleksimde. Hastalıklı muamelesi yapmak kendime daha da acı. :(

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bence bu kadar kendini dinlememelisin. Tek bir bölgeye bu kadar odaklanıp, sonuç beklemek erkenden motivasyonunu kaybetmene sebep olabilir. Bence sadece hocanın dediklerini yapıp bir süre hiç düşünme kalça meselesini. Ne kilona bak ne ölçü al.

8. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kardeş ne tür kıyafetler seçiyorsun ?!

Bilgilendirirsen seviniriz...

15 Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

lütfen kurallara göre hareket edelim (flexor)

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Fazla dar olmayan düşük bel pantolonlar, kumaşı ince olursa daha iyi olur.

10. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    kalça için önerilen 3 egzersiz var:
    1-lunges bu konuyu zaten derince açıklamışlar.
    2-yüzüstü yatıp ayakları dizleri kırmadan havaya kaldırmak
    3-dizler kırık bir vaziyette kalçayı yere değdirmeden indirip kaldırmak....

Sayfayı Paylaş