Kalçamın (Basenimin) belimden daha geniş olması normal mi? (Lütfen yardım psikolojim bozuldu)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrKaptanReisTR tarafından 15 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle forumda yeni sayılırım pek aktif kullanmıyorum bu yüzden yaptığım yanlışlardan dolayı görevli arkadaşlar özür diliyorum. Arkadaşlar, Abiler, herkese merhaba 17 yaşındayım 178-180 (tam hatırlamıyorum) boyundayım ve 68 kg ağırlığındayım biraz zayıfım. Yazacaklarım size saçma gelebilir ama bu aralar gerçekten morelimi çok bozan bir olaydan bahsedeceğim hatta bir sorun olup olmadığını düşünmekten psikolojim bozuldu bu yüzden lütfen bana yardımcı olup beni aydınlatın, Mesajlarınızı esirgemeyin direk konuya gireyim çekindiğim için kendi fotoğrafımı atamıyorum ama vücudumu kısaca özetleyecek olursam omuzlarım ve göğüs bölgem basenimden daha geniş ama bel bölgem basenimden dah ince yani kalçamın yana doğru anormal olarak çıkık olduğunu düşünüyorum sizce bu normal mi? Aşağıya bıraktığım iskelet üzerinde işaretledim. yani kısacası mavi renk ile işaretlediğim bacağımın başladığı yerdeki eklem kemiği kırmızı renk ile işaretlediğim leğen kemiğimin uç noktalarından dışarıya doğru daha çıkık sizce bunun normali nedir? Dışarıdan baktığımda sanki diğer insanların beli basenlerinden daha kalınmış gibi geliyor bana yani kırmızı ile işaretlenen yer maviye göre daha dışardaymış gibi geliyor bende ise sanki tem tersi. Biliyorum biraz karışık olmuş olabilir ama lütfen dikkatlice okuyup cevap verin bana özellikle bu işlerde profosyenel olan abiler lütfen cevabınızı esirgemeyin çok ihtiyacım var şu anda boşuna mı endişe ediyorum yoksa gerçekten yapısal bir bozukluk mu var.[​IMG]

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Belin basenden geniş olması imkansıza yakın bir şey sanırım. Anca amerikadaki aşırı kilolular gibi olursan göbekten ötürü fark atabilir. Attığın iskelet yapısı da bunu gösteriyor ama o kırmızı işaretlediğin yer bel değil. Bel bir tık daha yukarıda kalıyor.

3. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abi yani kafana taktığın şey normal mi diyorsun?

4. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Bazı erkekler kalça dominant bir yapıya sahip oluyor. Kalçası normal erkekten geniş oluyor. Pelvislerin çıkık mı? Eline yağdan çok kemik geliyor mu? Eger geliyorsa kalça dominantsındır.

5. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kalça dominant ne oluyor tam olarak kafam karıştı şimdi bilmiyorum ki zayıf olduğum için çok yağ gelmiyor.

6. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Tam tersi olsaydı kafana takabilirdin gayet normal

Sayfayı Paylaş