Kalçaların Büyük Olması

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve cem62 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    vücut geliştirmeyle uğraşan erkeklerin kalçaları zaten büyük olur yıllarca yapılan antrenman sonucunda.ha bir de genetik olarak zaten geniş, dik kalçalarınız vardır, çalıştıkça daha da belirginleşebilir.bence dik ve güzel bir kalça bir erkekte gayet güzel görünüyor.Şahsen benim de kalçalarım büyüdü, sıkılaştı ve dikleşti son 3 yıl içerisinde, artık pantolonlarımı giydiğimde tamamen üstüme oturuyor.Açıkçası benim hoşuma gidiyor bu durum.Çünkü pantolon giyen erkeklerin arkasının dümdüz, hatta içe doğru çökük görünmesi bence çok kötü.Pantolon giyildiğinde bacaklar ve kalçalar doldurmalı bence içini.Güçlü bacaklar ve güçlü popo son derece erkeksi bir özelliktir.

Zer0, Ocensers, muladhara ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Berk_

Berk_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende ufak olmasından şikayetçiyim.. :) pantolonların en ufak bedenlerini aramaktan bıktım, çoğunu kemersiz bile giyemiyorum.. Omuzlarda aksine geniş, buda üçgen durmaya büyük fayda sağlıyor, iyi yanlarıda yok değil gerçi..
    Ama bayanların biraz dolgun cinslerden hoşlandığı doru bişey.. dalga geçen kız arkadaşım çok oldu çünkü şu ana kadar.. :)

3. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    gençler naptınız ufaltabildiniz mi popoları :)

4. quiksilver_trcs

quiksilver_trcs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger kalca yag'sa kötü ama kas olarak cok gelişmiş ve büyüksü kızların bazıları buna takık vaziyette arttık kızlardaa bizim gibi oradan karar verir oldu ^^

5. biglord

biglord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tahta kalçalı erkekleri hiçbir hatun beğenmez.

6. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı problem bendede var =)) Supersetlerde bacak ve kalça hiç çalışmadım ondan dolayı hertaraf zayıfladı oralar kaldı.

7. cartooner

cartooner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalçanın ideal ölçüsünün ne olması lazım ben 1.85 boyundayım 80 kiloyum kalçam 102 cm sizde yazarsanız belki ideal ölçüyü tahmin edebiliriz

8. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    omuz,kanat ve belini kas olarak geliştirebilirsen sorun ortadan kalkar.....amerikan filmlkerinde sık rastlıyoruz büyük kalçalı erkekleri seviyo kadınlar :D

9. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    valla iskelet yapısından kaynaklanıyorsa yani kemik genişsse şinmdiden geçmiş olsun yapacak hiç bisey yok. ancak yaglanmada oturu bir buyuklukten yana sıkılıyorsan onu cozersin. aslında cok ta onemli değil yaw kafana takma. ata demirer gibi bir goruntusu yoksa problem yasatmaz derim ben. ve ayrıca bayanlar daha cok dar ve sıkı kalcalı erkeklerden hoşlanır diye biliyorum ben. yukarıdaki yorumlar biraz garip.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:21 ----------

bu arad en iyi cozumlerde başta bisiklet olmak uzere kosu ve yuzmedir arkadaslar. deadlift yada squatla o bolgeler yuk bindirerek dahada işi kotuye goturebilirsiniz. ikinci yolunuzda kanat ve omuz olayını bol bol calısmak olacak. ancak sırt ve omuz yapısıda darsa ( ki ona ektomorf mu ne diyorlar) yine geçmiş olsun. alışmaya bakın derim.

10. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    habire geçmiş olsun diyip insanların moralini bozma.....burada bilgisiz insanlar var ve onlar çare aramak için geliyolar buraya......vücut geliştirme ile yüzde yüzlük bir çözüm bulamaz ama bu sporla yağlarından kurtulup kaslı ve fit bir vucuda kavuşabilirler bence senin bu spordan fazla haberin yok....bu spora obez olarak başlayıp estetik bir vücud sahip olan insanlar mevcut bunlar olmasa senin gibi felaket tellallığı yapıp habire geçmiş olsun diyerek insanları soğutan kişiler bayağı artardı......birde şöyle kesin ifadelerden vazgeçermisin her insanın vücudu sporla gelişir ha kimisi yüzde 80 başarılı olur adama yetmez ha kimisi yüzde 30 başarı gösterir ona yeterde artar bile o yüzden hep umutsuz konuşmayı bırakırsan sevinirim.....omuz,kanat ve yan bel çalışılarak armut şeklinde olan vücut tipi düzeltilebilir bunun kanıtları mevcutttur....kolay gelsin

11. 3rd5m

3rd5m Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    erkek kalcasının kaç beden olması gerekıyo kı! kendınızı bu kadar kotumser hıssedıosunuz. bence boyle dusunmemelısınız. olumlu tarafından bakmak varken. varsın cıkık olsun varsın buyuk olsun. kanat omuz pazu gogus yaptıktan sonra cok sorun etmeyın. yok kadın gıbı yok kız dıyerek moralınızı bozmayın sonucta hepımızın cok duzgun bı vucudu yok olanla yetınmek gerekıo. dıyet yaparak kalca zayıflar mı bılmıorum. hayat cok guzel dıorum boyle seylerı kafanıza takmayın selametle.

12. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    kaç sene deadlift ve squat çalıştın acaba ? , bu iki hareket kendi hedef kas gruplarının yanında genel sırt bölgesinin gelişimi ve derinlik kazanması için etkilidir. kalça büyüklüğü şikayeti genelde yağlanmayı da içinde barındırır. yağ oranı az kaslı bir kalçaya sahip olana kadar vücudun genel görünümü epey bir ilerlemiştir zaten...

13. hermanni

hermanni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya herkes büyüklüğünden yakınmışta benimde küçük ve biraz düz :D 6 aydır spor yapıyorum yağlar eridi ama bi sıkılık başladı. acaba 1-2 sene sonra çıkıklaşırmı die merak ediyorum arkdşlar??

14. cernopitt

cernopitt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede vardı yaklaşık 3 sene önce...Sırf belli olmasın diye rapci gibi giyiniyodum:D ama şükür erittim tavsiyem bol su ve tempolu yürüyüş. Yürüyüş derken öyle sallana sallana değil tabili bacakları en son seviyeye kadar aça aça pergel gibi kalçaları sıkıştırarak gözünüze kestirdiğiniz mesafeyi hiç durmadan tempodan düşmeden eminim içe yarıyacaktır.

avengeren bunu beğendi.
  15. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim, hatta sevgilimle aramızda dalga konusu bile oldu sendeki kalça bendede olaydı diyordu. baktım olmuyor bir saçmalık yaptım birazda göbek yaptım ( şimdi oda başıma dert oldu tabi ) şimdi önde ayrı arkada ayrı bir çıkıntı var, düzenli yürüyüş yaptım iki sene kadar bana mısın demedi göbek gitti kalça yine aynı kalça, şimdi bol eşorfman giyiyorum üstümede large, x large sweet giyiyorum öyle geziyorum biraz tipsiz oluyorum ama öbürü daha kötü görüntü...

16. Captairbus62

Captairbus62 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Saka gibi, bende bu sorundan kimsede yok diye düsünüyordum : ))))

Ayni sorun bendede var özellikle yaz dönemleri giyilen tisortlere bakilinca önden cok güzel gözükmesine ragmen arkadan malesef istenilen görüntüyü alamamak.

Buna cözüm yokmu? Nasil eritebiliriz, neler yapmaliyiz burada cok professional insanlarin oldugunu gördüm acaba onlarin yorumlari ne sekildedir?

17. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bendeki kalça valla bütün ailenin alay konusu.İnanılmaz kötü bir şey bende öyle bir kalça ve baldır vardı olacak gibi değil.Sanki 10 çocuk doğurduk kalçamız bu kadar büyüdü :(

18. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    84 kilodan 72 kiloya 5 ayda indim sonrada VG ye başladım.
    kilo verince haliyle kalçamda gözle görülür bir şekilde sıkılaşma ve küçülme oldu Çalışmalar ilede sıkılaştırdım.

Plates hareketlerinden kalçayı hedef alanı yapmanız sizin için faydalı olucaktır. :)

19. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu durumda yapılabilecek 2 yöntem var.

1. Uzun ve hafif tempolu koşular yapmak.:4-5km veya 6-7km(durumuna bağlı) jog temposunda koşular. Bunlar bacak bolgesindeki özellikle üst bacağın yan kısımlarında sıkılaşma sağlayacaktır.

2. Üst vücudunu çalıştıracaksın(hacimlenerek).Kalçalarını ince gösterir.

20. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    erkekte büyük kalça, yağlı veya çok geniş ya da vücuda göre orantısız değilse hoş bir şeydir. benim kalçalarım da iri ve dik ama vücudumla orantısız değil. o yüzden memnunum halimden :) squat sağolsun .

Sayfayı Paylaş