Kalçaların Büyük Olması

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve cem62 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. cem62

cem62 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba. Benim sorunum kalçalarımın vücüdum ile orantısız olması. Vücuduma göre daha büyük görünüyor. Bu durum beni bir erkek olarak çok rahatsız ediyor. Geçen yıldan bu yana çok zayıfladım kalcalarımda da biraz kücülme oldu fakat orantısızlık devam ediyor. Bunun bir cözüm yolu varmıdır acaba? Neler yapabilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ocensers ve avengeren bunu beğendi.
  2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    walla sanırım genetik bişey bu benim kalçada çok büyük bu benide çok rahatsız ediyo göbek falan fazla yok ama kalcalar baya geniş bide bacak çalışa çalışa iyice büyüdüler.Erkek olarak insan çok rahatsız oluyo.Çoğu bayandan daha iyi ve dik kalcam war. bunu söylerken hem utanıyom hem rahatsız oluyom ama gerçek yani :D: Bi tişört falan giysem orda bi çıkıntı gözüküyo dar şeyleri pek tercih edemiyom.Doğru düzgün kot pantolonum yok bulamıyom rahat ediceğim pantolon.Anlıyacağın bende çok dertliyim bu konuda çok sıkı bi diyete girdim inşallah eridiği kadar eritecem artık canıma tak etti.

3. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bayan arkadaşlarımızın ufak kalça sevmediğini okumuştum birçok yerde belkide şanslısınız :D

4. cem62

cem62 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sorunlar bendede var. Tisorth felan giyince arkadan kötü görünüyor. Cok canım sıkılıyor bu duruma.

5. torres67

torres67 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    bu psikolojiyi en iyi anlayanlardan biriyim.sadece diet le filan da olmuyor bu kalca eritme işi.ben de denedim dietle tabıkı incelme oluyor;ama cok az.genetikten dolayı orantısızlığına bir sey yapamayız;ama o bolgedeki yağ oranını azaltarak eritirsek orantısızlıgının verdıgı kötü görüntüyü kapatabileceğimize inanıyorum.tek cıkıs yolu bu bence :) .yağları eritme konusunda da benim tercihim yürüyüş.ben de yeni başladım.haftanın 6 günü her gün 1 saat yürüyüş yapıyorum.olumlu sonuclar alıcam ins. :)

6. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    omuz ve kanatları baya bi gelştirirseniz bence çok farkedilmez kalça büyüklüğü

kartals340 bunu beğendi.
  7. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    angel fare senin dediğin enine geniş olması hadi böyle olsa gene iyi arkaya doğru çıkık hafif dar bişey giysem yada biraz uzun olsa giydiğim şey arkada çok kötü bi çıkıntı oluşuyo pantolonlar rahat olmuyo.Hadi eskidende böyleydi biraz olsun kabullenmiştim ama bacak çalışa çalışa dahada büyüdü afedersin hem taş gibi hemde kocaman oldu :D Ama artık gittiği yeter kadar diyete başladım ne olursa olsun isterse kas kaybı olsun adam gibi bişey giyemiyorum çok kötü hissediyom kendimi.Sabahları 1 saat kardiyo çok sıkı bi diyet içindeyim bakalım mutlu sona ulaşabilecekmiyim :).

Bu arada başka fikri olan varmı ben bunun vücuttaki östrojenden kaynaklandığını düşünüyorum acaba anti öströjen falan kullansak proviron mesela etkisi olurmu :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:26 ----------

bi ara ölçücem bakalım kaç cm sizde ölçün ona göre yorum yaparız :D

8. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Squat ve deadlift dengeleme açısından faydalı olabilir.

Cloud bunu beğendi.
  9. cem62

cem62 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :D Valla dostum ben artık olmadı doktora fealn gitmeyi düsünüyorumda. Doktora gidip ne diyecemki benim kalçalar büyük onları nasıl eritebiliriz mi diyecem? valla biraz abes düsüyor gibi :) Başka nasıl bir yol bulabilirz buna ?

10. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kalçalrda hafif orantısızlık var bilirim ama gerçekten çok çok aşrı değil ve dik ise kızlar bundan hoşlanıyor eğer üst vucudunu geliştirirsen sahiden çok hoş bi görüntü oluşacaktır çokda dert etme . ve östrojenden değil genetik yoksa tüm kadınların kalçalrının çıkık olması gerekirdi

11. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    squat ve deadlift daha beter yapıyo denemeyin derim :D. Eskiden gene kocaman flan idare ediyodum şimdi dayanılmıyacak bi duruma geldi squat yapa yapa.

12. cem62

cem62 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yani vücudun üstünü calısmayalım mı onu mu diyorsun ben tam bilmiyorum squat felan nedir tam olarak :)

13. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Ben aksine faydasını gördüm. Hareketi ağır ve az tekrar değil de daha fif çok tekrarlı olarak denemeni tavsiye ederim.

Ayrıca giysilerle de görüntü üzerinde bir takım telafilere gidilebilir. Düşük belli pantolonlar ve gömleği pantolon üzerine çıkartarak giyerseniz nispeten az rahatsız edici olur.

14. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    resim yokmu resim :) :) :) :)

usd61 bunu beğendi.
  15. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    aynı lanet sey bendede var sporla beraber bacak çalışmalarının ardına sivrildide sivrildi işin ilginç tarafı bugün flexor'a sordum aynı soruyu konuyu görmemişim simdi denk gelmem iyi oldu deadlift tavsiye etti sırt programına ekledim bende bakalım bi etkisi olucak mı.Cok sinir bozucu birşey agırlık çalışırken aynalara yan dönemiyorum resmen kot pantolonlardan hiç bahsetmiyorum...

16. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı sorun bendede var, kardioyaya ağırlık verilmesi gerek ve leg curl hareketini yaparken ağırlı kalçaya değil arka bacaklara vermek en iyi çözüm yolu bence.

17. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    deadlift'in yararı olacağına bende inanıyorum. benim sırt programımın vazgeçilmezidir.

18. cem62

cem62 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Etkisi olursa haberlerini bekliyorum hocam

19. blackk*

blackk* Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Aynı sorun bendede var.Ama ben şöyle düşünüyorum 78.5 cm bel olduğu için kalçalar büyük gözüküyor.Bunu tek çözümü belin kalın olması e onuda kimse istemez tabi

20. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    cloud aynen katılıyom sana aynaya yan bakılmıyo :D netugur ne resmi kardeşim:) derdin ne senin :D şaka biyana çok lazım olursa koyarım tabi:D zaten giysi seçimindeki ilk kriterim bu yoksa rengine falan bakmam eğer biraz kapatıyosa alırım hemen zaten benim bi taktiğim var genelde poponun çıkıntı olan yerine kadar olan gömlekleri alıyorumyani ne uzun ne kısa tam poponun üstünde biticek gömlek.Böyle olunca büyük kısmını kapatıyo.Ama malesef popoma ve bacaklarıma göre pantolon bulmak çoook zor.

Not: bu arada ne cok koca popolu arkadaş varmış :D:D

netugur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş