Kahvaltıda yulaf ezmesi miktarı ve isveç diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve siiila tarafından 20 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. siiila

siiila Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Tekrardan merhabalar. Hemen konuya gireyim...
    Kahvaltıda yenen yulaf ezmesinin miktarı maximum ne olmalı?

Ve bir diğer sorum, isveç diyetine ne gözle bakıyorsunuz?

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    İsveçli bilim adamlarından mucize diyet :D Az önce inceledim, bildiğin ölüm diyeti. 13 günlük diyet mi olur? Çok saçma sapan bir diyet. Bu tarz trend diyetler bir halta yaramaz ayrıca diyet takip etmek yerine kendi beslenme alışkanlığınızı bir ömür değiştirin. 13 gün bunu yapsan nolur, steriodlar bile 13 günde sonuç vermezken bu ne alaka. daha yazılacak çok şey varda üşeniyorum kısacası çöp. Diyetkolik'ten kendi beslenmenizi ayarlayın. Önce kalori ihtiyacınızı ölçün tabiki. İhtiyaç olan kaloriden 200-300 aşağı inin maksimum. İsveç diyeti yok galaksi diyeti bunlar gelip geçici baştan aşağı bro şeyler. 13 gün çektiğin eziyetten ziyade kendine zarar verirsin.
    yulaf konusuna gelince onuda ihtiyacına göre ayarlayacaksın. Ben 300 gr yerim bu sana aşırı gelir mesela yani.

3. senelzademustafa

senelzademustafa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    günlük 100gr yulaf ezmesi yenilebilir. Bazen zordur yulaf ezmesi yemek. ben mikserden geçirdim. un kıvamına yakın oldu. supplament ile tüketiyorum. Diyet konusuna gelince incelemedim isveç diyetini. Hiçbir diyetide incelemiyorum. Diyet demek aç kalmak demek değildir. Diyette karbonhidrat miktarını düşürürsün ama yeterincede almak zorundasınız. yoksa antrenmanları sağlam çıkaramazsınız. Fakat temiz karbonhidrat almak gerek. ben yağsız tuzsuz bulguru tercih ediyorum. Diyette yağdan tuzdan şekerden hamur işlerinden uzak durmak gerek. hatta sıfıra çekmek gerek. Sadece zeytinyağ oda abartmadan. Protein ağırlıklı beslenme. Proteini fazla alırsanız gerektiğinde kullanmak üzere yağa çevirir vücut. kısaca aç kalmak yerine biraz matematiksel hesap yapıp sizin için gerekli kh ve proteın miktarlarını öğrenip ona göre tüketmek yeterli olacak. Tabı bu yarışmaya hazırlananlar için yeterli olmaz. Tam kuruma için define kürüne ihtiyaç var.

4. alibaba123

alibaba123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İsveç diyeti hızlı kilo verdiren bir diyettir belli aralıklarla kullanmanı tavsiye ederim.

5. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Max miktarini bilmiyorum. Genel olarak tuketilen miktar 50-150 gr arasinda. Bu miktarlar arasinda soru isareti olmadsn tuketrbilirsiniz. Burada aslolan sizin kalori ihtiyaciniz.

Ben de bilmiyordum hizlica goz attim. Burada vucut gelistirmeyle bilincli sekilde ugrasan hic kimse isvec diyetine iyi bakmaz. Bu diyeti uygulamayin. Kotu ve tehlikeli bir diyet. Boyle sacmaliklara gerek yok. Sporcu beslenmesi + egzersiz spor.

Ancak llyod mcdonald'in ketogenic diyet ve uzun sureye yayilmis intermitten fasting yapilabilir. Bu diyetlerin bir kurgu mekanizmasi var.

Isvec diyetinin ise yok. Amac ac kalmak.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş