Kahvaltı yapamıyorum kilo almak istiyorum diyenlere

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FitV-log tarafından 13 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FitV-log

FitV-log Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar çoğu genç arkadaşım gibi bende 17 yaşında zayıf olduğumdan dolayı kilo almak amacı ile spora başladım. Gainner Lara Protein tozlarına bütün servetini karıya kıza yediren tarzda bende bunlara harcıyordum. Sonuç ne derseniz 52 kilodan 62 kiloya ulaştım. Bu çok masraflı bir iş bu kadar kalori ve proteini yemek yiyerek te karşılayabiriz. Supplementler işte kolaya kaçmak gibi birşey.

( Çoğu arkadaşımızda bunlar ilede bir gelişim görmediğin de masraflı da olduğundan bi müddet sonra sporu bırakıyor )

Askerde hiç bir supplement kullanmadan 57 kiloda gittiğimde aylar içinde 70 kilo oldum.
    - Ozaman anladımki DÜZENLİ YEMEK DÜZENLİ YEMEK.

Düzenli beslenmediğmden ve aşırı denicek seviyede alkol kullanmamdan dolayı 56 kilolara kadar düştüm.
    & Son çare spora baslamaktı.

Ve başladım..

Bu 3. Haftam 60 kilo oldum ve daha supplement kullanmadim. Kullanmıyacağım demiyorum sırası ve zamanı var.

Çok kafanızı şisirdim geliyorum kahvaltıya.
    -Kahvalti hazırlamak benim icin uzun ve zor bir iş.

Malzemeler..

-30 adet bebe bisküvisi 11 vitamin
    -1 çay bardağı zeytinyağı 860 kal.
    -1 çay bardağı dut pekmezi ( fotoğraflı)
    -Yarım çay bardağı tahin ( fotoğraflı)
    -İstenirse 1 adt. çiğ yumurta akı
    500 ml süre karıştır baş blander ın düğmesine içimi enfes gainnerlar gibi ağır değil ve masraflı da değil 3 Erdohaftada 4 kilo aldım.

Arkadaşlar bununla beslenmedim sadece geriye kalan 2 öğün ev yemeği. Pilav vazgeçilmezim.

Zaman ayırıp okuyan arkadaşlara teşekkür ederim.

Umarım faydalı olmuştur.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Safa45

Safa45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Allah razi olsun kardsm bnde zeytin yagini neyle karistirip yesem die dusunuodum tskrler shreeded kal :):)

FitV-log bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş